AminoAsit mi Steroid mi ?

Arkadaşlar Spor salonundakı hocam Steroid kullan diyor Body yapan bi akrabam ise Aminoasit kullan diyor şimdik arasındakı farklar neler hangisi daha etkili hangi marka kullanılmalı bu ilaçları kullanmak için spor geçmişi olması gereklimi tavsiyelerinizi bekliyorum..

Güncellemeler:
link Bunu buldm internette steroid zararlı demekki o halde aminoasit kulanıyım ya ben bu işe başlarsam tam başlıcam 40 50 yaş fark etmez sonuna kadar varım..O halde siz Aminoasitlerin nasıl kullanmam gerektiğini marka falan tavsiye verirsnz sevinirim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• aminoasit dediğin proteindir. gerksiz protein yüklemesi saçma içi boş kaslara sebep olur. 40 yaşına gelmeden pörsürsün. ne gerek var; kullanma.

0|1
    1|1
    • merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Steroid kullan ve en fazla 45 yaşına gelince kanserin her çeşidine yakalan kısırlık vs cabası.Ben belgeselini seyrettim ve onun yüzünden bir çok vücüd geliştirenlerin vahim durumlarını gördüm.O belgeseli şimdi bulamam ama şurayı bir oku google da inceleme yap biraz link

0|1
    0|0
  • stereoid daha zararlı bence,steroidin etkisiyle millet neler neler yapmıyor aminoasit en iyisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Amino Asit gibi artık hocalar Steroid satar olduysan vay memleketin haline.Sporu ne için yaptığını en başta unutmamak gerekir bu amacın dışına çıkarsan kendini abobolic dünyasına kaptırıverirsin.

Supplementler Adı altında Geçen:Whey protein,Aminoasit,L-carnitin,gainer vs... piyasası olan ürünleri tabi marka gözetmek şartıyla gönül rahatlığıyla kullanabilrsin.

Ama senin o dediğin steroidlerin piyasası yoktur onların fiyatları x tir.kaç para olduğunu hiç bi zaman bilmezsin hocan sana bu sustanon 200 lira der mecbur alırsın.Yurtdışında bunlarla yakalanmak ağır suçlar.Her yerde böyle şeyler paylaşmayın

0|0
    0|0
    • Şimdi hacı ben sporu 4 ay oldu yapıyorm kıck box flan fotodakı halımden bıraz daha kaslıyım yani şimdi başlasammı Whey mi nası olcak kaç doz alıyım nası bişi bilmiom kaç hap alcam O.o bi aydınlat gari beni

• merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

• spor salonundaki hocan sana steroid kullan diyorsa hemen terket o salonu,aminoasitle steroidi kıyas edemezsin

steroid çok tehlikelidir

0|2
    0|0
  • amino asid ile steroid çok farklı klasmanlar kardeş yaşın 18 bu yaşta ne steroidi ayrıca profesyonel olarak bu işi yapmak istemiyosan yani yarışmalara girmek gibi uzak dur steroidden o steroid kullanan mermi gibi görünen kaslı adamların bide iç organlarını görsen steroidi kullanmayı bırak adını bile zikretmezdin !

0|0
    0|0
  • Sakın bulaşma stereoide..

Sakın bak..

Fatih Ürek, Doktor Bilal, Kuşum Aydın olursun sonra..

0|2
    0|0
    • Sadece Steroidmi yoksa hepsimi? aminoasit geçerlimi yani O.o

• Alt tarafı whey ve casein kullanacaksın..

yeter de artar bile..

• profil fotoğrafın güncel mi...sen misin...

0|0
    0|0
    • 2 ay once cektim biraz daha fazla karın kası yaptım eh işte günde 500 mekikle ne kadar kas olursa düşün o kadar deişim oldu güncel fotom yok malesf

• sana bunu tavsiye eden hoca kuş beyinlidir..spor salonundan hemen üyeliğini iptal ettirip ayrıl..sağlığını ve kendini düşünüyorsan..steroid bu spor branşında son sontadır ki..sen daha yolun başındasın..üstelik resimden analiz ettiğim kadarıyla zayıfsın...kilo ve boy oranın nedir..ilk 3 ay hiç bir şey kullanma eğer çok gerekmiyorsa protein tozu bile...son tavsiyen madem bu spor branşınada uzun zaman yapmak istiyorsan sakın steorid kullanma..sadece naturel çalış...söylenecek cümleler çok ama...

• Boy 1.77 kilo 67 :)

• Pekmez iç pekmez.

0|0
    0|0
  • Steroid kesinlikle kullanma sağlığınla oynama.

0|0
    0|0
  • amino asit iyidir benc eyaşın daha o ilaçlar için erken benc edogal besinleri tercih et günde 1 kilo tavuk eti ye gece yatarken ballı , muzlu süt iç haşlanmış yumurta çok ye

2 beyazı 1 sarısı

0|1
    0|0
    • Para olsa spor salonu kurdururum eve :) oyle calısırım bal davuk 1 kg hemıde 5.10 tl arası :D ne diyon hacı yaff allah seni 20 tl ye calsııyodum az geldı cıktım zte işten :D parada kalmadı babamda vermez :D

• ayrıca 1 adet haşlanmış tavuk yumurtası 2 ekmekten daha fazla besin degeri içeririr

sen bıldırcın yumurtası iç internetten babilrisin çok yararlıdır arı sütü al

yalnız bunları bilinçli kullan

• teşekkurler.

Yükleniyor...