Ayağım kesildi dikiş atıldı ve çok ağrı var

Ayağımda çok ağrı var 1 hafta önce ayağımın altı kesildi ve diliş atıldı ağrı kesik yerden ziyade ayağımın altındaki heryerde var. Bunun kan dolaşımı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bu ağrının sebebi kan dolaşımının ayakta iyi yapılamadığından vücudun kendisini yeni kan yolu falan açması gibi birşeymi acaba ? Ne olabilir

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok geçmiş olsun, ağrı kesici gibi ilaçlar vermediler mi, eğer herhangi bir ilaç vermedilerse ağrının olduğunu söyle istersen buna göre bir şeyler verebilirler, ilacın olduğu halde ağrıyorsa orada çalışmalar vardır o yüzden ağrır tekrar geçmiş olsun..

0|1
    0|0
    • evet ağrı kesici var içtim ama ağrıyor gene

• Hmm ondan ağrır ya, kolay değil, ayak altı hassas bir yerdir, o yüzden de çok ağrın olabilir.. Dikkatli ol..

• Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Dikiş yapılırken uyuşturuluyor; onun etkisi geçince ayağına yayılmıştır o kesik bölgenin sızısı. Tabi sen ayağının renginde değişiklikler görüyorsan görün bi doktora.

0|1
    0|0
    • renginde sorun yokta ağrı var işte bugun 8. gün basamıyorum daha

• kesik büyükse doğaldır. yıprandı sonuçta. karıncalanma, şişme gibi şeyler olabilir.

• geçmiş olsun bence bi doktora git bizim burda sölicegimiz şeyler seni yanıltabilir..

0|1
    0|0
  • duzelcek takma kafaya ,benimda ayak parmagim kirilmisid 1ay 3hafta falan once .ayagim alcidan ckarildikdan sonra yuruyemiydum resmen ,simdi yavas yavas kosuyorum .keikle bisey olmaz :)

0|0
    0|0
    • kesikle birşey olmaz belki ama benim ayağıma cam girdi :)

• cam içeride yok ama dışarı etler fırlamıştı. Bu kadar hoşuna gideceğini bilseydim yollardım sana birazını yerdin :)

• et yememki ben ,vejeterianim :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...