Amerikan dil okulları hakkında

arkadaslar ingilizceyi öğrenmek istiyorum böyle anadilim gibi konuşmak istiyorum bunun amerikan dil okulu var gayette başarı sagliyormuş bu kurslara gidenler varmı memnunmusunuz ?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha önce bir çok dil kursuna gittim. fakat çok fazla faydası olmadı. eğer imkanın varsa yurtdışına gitmeni öneririm. bunun için bir çok fırsat ve imkan var. mantıkende zaten şöyle oluyor. yabancı ülkede ders çalışmıyorsun. bütün gün zaten ister istemez ders çalışmış olacaksın sakız bile alsan ingilizce konuşacaksın yoksa aç kalırsın :) onun dışında aksanı da tam öğrenmiş olabilirsin. onun dışında türkiyede ki kurslara gitmeni önermem. hepsi aynı..

1|1
    1|0
    • oraya gitmem imkansız ama :))

• arkadaş haklı kesinlikle kursla öğrenilecek işler değil kursla teorik öğrenirsin anlarsın ama konuşamazsın ing konusan biri bişey sorsa apışık kalırsın ya yurt dışına gitceksin yada ingiliz tatilcilerin türkiyede en çok gittigi yere fethiyeye çalışmaya gideceksin bak nasıl öğreniyosun :D

• ahahaha mantıklı :D fethiye iyi fikir hem daha ucuz ingiltereye göre :D

Erkekler Ne Diyor 7

• yurtdışında dil okulu demek milyarlarca para demek... oraya gidiceksin yasıyacaksın.. okula gidiceksin.. calışamıyacaksın.. ailenin gelirinin üst düzey olması gerekli... türkiyedeki dil okullarında ne kadar güzel ingilizce ögrenirsin muamma en güzeli onu kendi yerinde ögrenmek..

0|0
    0|0
  • english time falan gitme ... en iyisi sanırım wall street sonra british side a falan bir bak ..

engilish time sakın ola boşuna para verme..

yurt dışında da gideceksen türklerin az olduğu yerleri tercih etmelisin... ingiltere değil de irlanda mesela ...

0|0
    0|0
  • ben gitmiştim amerikan kültüre fena değildi amerikalı bir hoca vardı o yarar sağlamıştı baya ama türkiye'de süper bir ingilizce yani konuşmak mümkün değil eğer yabancı ortamın yoksa ama gene de dizi izleyerek filan takviye edersen baya ilerletirsin.

0|0
    0|0
  • English time.. olur Bildiğim iyi Kurslardan biritir.. british English Var oda güzeldir.. bide bak bu yurt Dışına Yollayan kurslar var belli bir meblağ karşılında onlar en ıyısıdır..

0|0
    0|0
  • yurtdışındaki özelliklede ingiliteredeki dil okullarının çok yarar sağladığını duymuştum kardeşim ama istedikleri ücret öyle herkesin kaldırabileceği birşey değil bu yüzden ya erasmus ya da work and travela gitmeni tavsiye ediyorum :D

0|0
    0|0
  • İmkanler elveriyorsa git yerinde öğren.

0|0
    0|0
  • Bugün dil eğitimi için fuar vardı Harbiye'de oradaydım. Yarın da var, ilgilenirsen bana bi' PM at online davetiye için falan link atayım.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ingilizce kurstan öğrenilmez belki bi ihtimal geliştirilmesine katksı olur. ama güzel soyarlar seni. sen de ehiehi öğreniyorum ki ben dersin ama sonuç olarak dil canlı bir şeydir. konuşmadığın sürece bi halt olmaz.. ingilzce seviyesi sorulduğunda "anlıyorum ama işte konuşamıyorum" diye kendini avutanlardan olursun.

0|0
    0|0
  • Hiç o kursları bilmiyorum, onun yerine bir Amerikalıyla bir kaç ay takılsan İngilizcen daha akışkanlaşır.

0|0
    0|0
  • ben türk amerikan kültür derneğine gidiyorum ve gayette memnunum , eğer yaşadığın şehirde varsa gitmelisin ama ingiliz kültürde iyimiş orayıda düşün .

0|0
    0|0
  • anadilin gibi konuşmak istiyorsan anadili ingilizce olan bir yerde en az 1 sene yaşamalısın. yoksa sadece "ezberlersin" dili.

0|0
    0|0
  • bende oraya gitmek istiyorum ama giden 2 arkadaşım yarar sağlamadığını söyledi tabi kişiylede alakalı bu durum ama zaten kursla falan öğrenilcek bişey değil bu ingilizce pratik yapmadıktan sonra bende şimdi yerinde gidip öğrenmek istiyorum bakalım

0|0
    0|0
  • Konusma olayini oyle cozemezsin. Sadece yazmayi, okumayi ogrenirsin. Konusmak farkli bir olay. Ha puf noktalari var. Yazabilirim istersen.

1|0
    0|1
  • Taksim de gidiyor arkadaşım .Pahalı olması dışında gayet memnun .Kafanıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz ben sorarım arkadaşıma

0|0
    0|0
  • anadilin gibi konuşamazsın. 13 yaşına kadar sürer dil edinimi. sonra öğrenmeye başlarsın.

0|0
    0|0
    • ama konusanlar iyi konusuyo :) bence ilgiyle öğrenmeyle alakalı hem sorumu iyi oku :) mesele anadilim gibi konuşıp konusmamak değil bu kursa gidenler deneyimlerini yazsın istedim ama yinede teşekkür ederim yorumun için ;)

• Benim dayim 15 yasinda gitti almanyaya 28 senedir orda. Turkiye geldiginde elektronik bisi aldik mi almanca yap su menuyu dio yani anadilini gecti almancasi :) ulkesine gidersen yada cevrende surekli ingilizce konusan birileri olursa olur ;)

• olmaz. öğrenmiştir. anadiline dönüşmez. benle yarışma :)

• ingiltereye gittim yurtta kaldım sertifikam var orda herkes konuştuğu içinde öğrenmen daha kolay ve eğlenceli gitmeni tavsiye ederim kendine güvenin artar kişiliğin oturur bu bakımdanda düşün

0|0
    0|0
  • bilmiyorum o kursları

0|0
    0|0
  • kardeşim gitti.. ama biz memnun kalmadık .. çünkü yine okuldan farkı yoktu yani yine seni konuşmaya eğitmediler ... ama bilmiyorum küçük biryerde yaşıyorum yaşadığın şehire göre değişebilir..

0|0
    0|0
  • Konusmak zor. Ama gidecegin ilin elit ilcelerindeki kurslara git. Adini duymadigin bile olsa. Simdilik dikkat etmen gerek bu

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum yararrlı bence duzenlı gidilince ve speaking derslerını kacırmamak lazım

0|0
    0|0
  • Iyi olduğunu duymuştum o kadar ne gördüm ne şahit oldum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...