Efendi/namuslu erkek/bayan vs Serseri/kaşar erkek/kız hangisi daha çekici?

Lütfen cevaplarınızı verirken realist olun.Sizce hangisi daha çekici?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Efendi erkek/kız çekici değildir. Sıkıcılardır. Gördüğüm tüm iyi insanlarda var bu. İyi olmak için, kimseye zararı dokunmamak yeterlidir... Ama kötülük yetenek ve maharet ister.. İşte bundandır ki Dünya'da hep kötüler kazanır..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Efendi erkek, namuslu kız.

0|1
    0|0
  • Bana göre namuslu her devir, her zaman için sizin deyiminizle desek çekici :)

0|1
    0|0
    • :))) Bu nasıl üstü kapalı bir cevaptı..

• oda bi fikir ama erkeklerin çoğu önce kaşarlarla hayat yaşar sonra namusluyla evlenir bu durum hoş olmaz yani

• kendi kafasına göre yaşayan, özgür olan.

0|2
    0|0
  • efendi/namuslu

0|1
    0|0
  • kişisel düşünce olarak tabi ki efendi/namuslu ama nedense hep kaşar/serseriler ilgi çekiyor garip

0|1
    0|0
  • kaşar kızlar dikkat çeker.ama başka yönde .işin gerçekten duygusalına bakarsak efendi/namuslu bakar herkes kendine

0|0
    0|0
  • "efendi/namuslu" derler.

0|0
    0|0
  • kaşar artık 1. olmuş

0|1
    0|0
    • kesinlikle kaşarlar daha çok ilgi görüyor

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç biri hepsini denedim bi yerden sonra hepsi patlıyo çofffffffffff noldu yalan oldu :) en güzeli tek tabanca :)

0|1
    0|0
  • Eğer tek gecelik olacak kadar kaşarsa, kesinlikle hepsinden çekici olan o. Tabi karşı cinsten ne beklediğinle alakalı bu durum.

0|1
    0|0
  • kaşar kız veya erkeğin çekici olduğunu ve olacağını sanmıyorum anında soğutur kendinden beni öyle tipler

he bu 2 tip birbirinide bulurlar orası ayrı mesele...

0|0
    0|0
  • Kaşarın neresi çekici olacakki, millet onlarla geziyor tozuyor bırakıyor gidip efendi namuslu bir kızla evleniyor.

1|0
    0|0
    • yanılıyorsun şuanda zengin adamların kollarında hep kaşarlar var

• Efendi

namuslu

ahlaklı

bana göre daha çekici

0|1
    0|0
  • ucuz malın alıcısı çok olur , kaşarları 10 dakkalık görürüm diğerlerini bir ömür ;)

0|1
    0|0
  • kimse kaşar yada piç demez:D

0|1
    0|0
  • Çekicilik ten kastın nedir bilmiyorum ama Efendi erkek, namuslu kız.

0|1
    0|0
    • istenilen beğenilen ama günümüzde pek tercih edilmiyor efendiler.namuslular önce bol bol yaşayıp vicutları morarıncaya kadar sevişiyorlar sonrada evlenmeye gelince efendi/namuslu adaletmi bu

• Bakir erkek bakire kız ister gayet normal ama bakir değilse adam bakire kız isteme şansı yoktur yani bence.

• Teoride efendi ve namuslu denir ama uygulamada bunu göremezsin.

2|1
    0|0
  • Hanımefendi/namuslu

0|0
    0|0
Yükleniyor...