Spor salonuna gitmeden kas yapan var mı?

Spor salonuna gitmeden kas yapan var mı?
Pilatesle anca bu kadar sıkılaştı karnım ve artık gelişim olmuyor. Ama ben daha belirgin karın kası istiyorum. Spor salonuna hiç gitmedim ve gitmek de istemiyorum, bunun dışında evde yapabileceğim bir şeyler var mı?

0|1
5|42

En İyi Erkek Görüşü

• P90x var onu deneyebilirsin 3 aylik program sonuclari da atarain ;) netten arastir bitaz istersen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Sadece karın kası için salona gitmenin bir mantığı yok, ben salonda yaptığım karın hareketlerini evde de yapabiliyorum. Bazi bel hareketlerini yapamayabilirsin tabi ama karın kası evde de yapılabilir. Pilates minimal hızda etki ettiği için sporun içindeki kişiler genelde fitness mı plates mi sorusuna fitness cevabını verir

1|0
    0|0
  • Bir çok şey spor salonuna gitmeden yapılabilir. Ama önce bir doktora giderek vücudunun ne durumda olduğunu gör. Sonra sağlığından olma.

1|0
    0|0
  • Mekikle yaparsın karın kasını

1|0
    0|0
  • Erkekleri 8/1 i kadar kas yapabildiğini bilmiyorsun heralde :D Kas yapmak professional birşeydir kas reaksiyonu için kasları zorlamak , yeterli miktarda dinlenmek ve yeterli besini , proteini , vitamin , minerali , lifi almak gerekiyor :)

2|0
    0|0
  • Bu çok zor bir şey bir süre sonra üşeniyorsun yatak daha tatlı geliyor.

1|0
    0|0
  • Yaparsın

1|0
    0|0
  • gitmiyorum da kas yapmıyorumda

1|0
    0|0
  • bulaşık yıka biraz evi sil süpür halıları silkele 10 numara kas yaparsın..

1|0
    0|0
  • var da şu an tam kovamına gelmiş hiç bozma bence daha kasşı kadınlar tarzım değil görünüyor platese devam fırsat bulur isen yürüyüş ve koşu yap

1|0
    0|0
    • bu kadar güzel vucütlu kızlar gizli kullanıcı olunca anlaşılıyor 2016 da yanlız geçecek:)

• Var tabi

1|0
    1|0
  • bence iyi böyle kalsın abartma

0|0
    0|0
  • Ben gitmedim spor salonuna.. Ve gayet fit ve karin kaslarm var. ama futbolla çok alakaliyim. ondan olablir

1|0
    0|0
  • bir çift dumbell ve barfix barıyla evde herşey yapılabilir

1|0
    0|0
  • Telefonda uygulama indirebilrisin

1|0
    0|0
  • gayet ideal.

1|0
    0|0
  • google a karın kası hareketleri diye yazıp arat daha çok yardım olur sana bu arada göbiş çok tatlı

1|0
    0|0
  • ozaman spor salonunu evıne getır.

1|0
    0|0
  • Yağ oranını düşür proteini arttır ve et proteini al mekik ve bel hareketleri istediğini verir sana hedefe gitmek istiyorsan acı cekmelisin once

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • askerde yaptım ben o kadar ağırlıkla ister istemez olmuş :D

1|0
    0|0
  • evde spor aletlerim var salona gitmeden kas yapıorum,:P

1|0
    0|0
  • BEN gitmeden oldu

1|0
    0|0
  • Beslenme olmadan kas olmaz. beslenme kasların yakıtıdır. protein destekli beslenerek biraz daha kas gelişimi sağlarsın. bunun türlü türlü yolu var internetten araştır sana şimdi onları yazmakla uraşamam :D ya da supplement kullanıcaksın. koca karı ilaçları ya da internete satılan ne idüğü belirsiz bitki çayı yok altın tarak marak kullanma :)

0|0
    0|0
  • elbette var bir suru karin hareketi var netten baksana

1|0
    0|0
  • anadoluda gençlere bak nasıl kaslı iş yaparakta kas olur

1|0
    0|0
  • Salona gitmeden biraz zor.

0|0
    0|0
  • karnını göstermen gerekmezdi
    bacak artı karın pack yaz
    ve plank duruşları
    üst mide sıkıştırma yaz bunları takip edersen farklı antrenmanlar bulursun

0|0
    0|0
  • belirgin agırlık istiyorsan agırlıkla çalışman gerekiyor. ama kadınlarda çok itici duruyor söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • genelde bekar erkekler bunu yapabiliyor sağ ve sol kol kasları çok gelişebiliyor madmasel elisabeth yüzünden :)

0|0
    0|0
  • Al 2 tane dumbell. Geliştiremeyeceğin kas yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...