Nasıl sırt ve kol kası yapabilirim?

Demin de sormuştum ama siteden kaldırılmış (!) Benim bileklerim küçükken geçirdiğim ufak bir kaza yüzünden çok hassas, zorlayınca çok fena ağrı yapıyolar. Buna rağmen kol ve sırt kası yapabilir miyim?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eklemi zorlamadan yapılacak hareketleri araştırmalısın. Dumbell curl, barbell curl, concentration curl. İncele hepsini. Uygun olanı çıkacaktır. Aynı şey sırt içinde geçerli.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, araştıracağım.

En İyi Kız Görüşü

• yumruklarinin ustunde sinav çek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bileklerini guclendir diyr yazmıştım. Netten arastir

1|0
    0|0
  • uzman görüşü alın

1|0
    0|0
  • Hassas olmasını bahane etme o birşey değil , yapabilirsin.
    Tek yapman gereken gidip bir gym kaydolman ve sabırla çalışıp beslenmen 👌

1|0
    0|0
  • evet geldim

öncelikle kol ve sırt kasından kastın nedir? , öyle izole bir bölgede kas yapımı saçmadır vücut bir bütün halinde çalışıyor genelde adeleler hormonlar vs. bileklerini de güçlendirmen gerek

1|0
    0|0
    • Karın kası ve bacak kasına zaten sahibim, yani öyle seedorf seviyesinde değil ama yinede belli baya. Bileklerim yüzünden üst tarafım çok cılız kaldı, azcık bişey geliştirsem yeterli. Nasıl güçlendirebilirim? Bu arada söylemem lazım şimdiye gyme gitmedim, gitmek de istemiyorum.

• şimdi nasıl anlatsam bilmyiroumda , bilek ve kol çalışıp buna sırt ve beli ekleyip bir program bulabilirsin kendine ama ondan önemlisi beslenmeyi öğrenmen gerekiyor bu işte en önemli şey beslenme, yani %70 diyorlarda %85 derim ben

• mevcut kasların gelişir fazlası olmaz. 10 yıllık çocukluktan beri marangozluk yapan arkadaşım epey kaslıydı ama domates kadar da değildi yani

1|0
    0|0
  • Evladım sen kız değil misin ne kası yav şimdi:((

1|0
    0|0
  • yaparsın.

1|0
    0|0
  • Agirlik kaldirman gerek ya da cok hafif kilolari surekli tartarak kol kaslarini alistirabilirsin

1|0
    0|0
  • prof bir antrenör tarafından yönlendirilmen gerek
    ve kadın antrenör bul erkekleri bacak aranı ister

0|0
    0|0
  • Spora git

0|0
    0|0
  • Bir kasap ile evlen :D

0|0
    0|0
  • Yaparsin ama once dambil alaman lazim

0|0
    0|0
  • Sırt kası yani kanatlar evde olucak kaslar değil olur ama öyle istediğin gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • Bileklerin deki soruna uygun bir egzersiz planı yapılmalı. bunun da nasıl olacağına FTR hekimine giderek yardım alabilirsin. internetten bakarak risk almamanı öneririm. iyi yıllar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...