İnsanların sizin hakkınızda ki düşüncelerini umursar mısınız?

Yoksa umursamaz aynen devam mı edersiniz...? Bu sefer gizlilik yok :)

0|0
14|18

En İyi Kız Görüşü

• Ukala kendini begenmis diyola.

Umrumda mi? Hayir.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Önemsemek lazım zira kendini sorguya çekmen gerekebilir. Eğer o düşünceler asılsızsa veya egoist biri değilsen "hadi len oradan" dersin zaten...

0|0
    0|1
  • ben kendımı bıldıkten sonra elın ne dusundugune onem vermem .. ama tam mukayese ıle kendımı bılıyor ısem tabı ..

0|0
    0|1
  • kesinlikle hayır İnsanları insan yerine koyarım ama ağızlarından cıkan cümleleri bir kulaktan girer diğerinden cıkar; ama o insan hakkındaki görüşlerim beynimde hemen olusuverir.Zamanla o insanı severim veya ondan uzak dururum...İnsanlar eskisi gibi değil..uzak durmak lazım.

0|0
    0|0
  • Önemserim. O düşünceleri düşünürüm. Gerçekten de varsa hatam çeki-düzen veririm ama insanlara şirin çocuk görünmek için de bir hayat yaşamam kesinlikle.

1|0
    0|1
    • Geldin dayanamayıp?:)

• Ona teşekkür edeceğine önce özür dilemen gerekmez mi? Neyse ben boşa kürek çekiyorum arkadaş.İyi akşamlar.

• Giderken soru sormuştum. O zaman özür dilememiş miydim ?

• umursamam gerekiyormu

0|0
    0|0
  • standart cevap:yeri gelir umursarım yeri gelir umursamam

0|0
    0|1
  • olumluysa teşekkür ederim olumsuz ise düşünürüm yalnız birinin düşünceleri ile kendi hayatımı zor degiştirim sonuçta bu benim hayatım onun degil

0|0
    0|0
  • umursamamaya çalışırım ancak bazen istemeden insanların benim hakkımdaki düşüncelerine önem veriyorum. bazen insanlar beni iyi bilsinler diye çabaladığımda oluyor. tabi yanlış bir davranış onu da ekleyeyim.

0|0
    0|1
  • hayır. ben aleme değil kendime yaşıyorum. benim için kim ne düşünürse düşünsün çok umursamıyrum.

0|0
    0|1
  • Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Önemsemem 3 dakikanin olmadigi dünyada kimi ne diye önemseyim

0|0
    0|0
  • Hergün kovaladığım kediler hakkimda ne dusunuyor asıl onu merak ediyorum ben :((((

0|0
    0|0

• hayır

0|0
    0|0
  • umursarim insan disardan nasil gorundugunu bilmek ister

0|0
    0|0
  • önemli olan kimin düşünceleri: tabiki dozunda eleştiri iyi olur

0|0
    0|0
  • tabikide yerine göre

0|0
    0|1
  • walla bn kendime göre iyi olan şeyi düşnür ,söyler ve yaparım kimin ne dedigi şeymde olmaz :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• düşüncesini söyleyene baglı..birde söyleyiş şekline..yani inada binerse diil umursamak beterini yaparım:)

0|0
    0|1
  • Umursamam

1|0
    0|1
  • Benim için değerli insanlarsa tabii ki umursarım, yeri geldiğinde yanlış yaptığımı söylerlerse düzeltirim davranışımı.

0|0
    0|1
  • Umursadığım biri söylediyse benim için önemli tabi.

0|0
    0|0
  • önemsemem herkes kendi çıkarını düşünür

0|0
    0|0
  • umursamam: )

0|0
    0|1
  • şu kadarcık umrumda olsaydı bu kadar şahane biri olamazdım diyebilseydim keşke ama şu kadarcık önemsemediğim için bu kadar yalnızım büyük sözümü dinleseymiştim acaba ben öğüt mü alsaymıştım acaba

0|0
    0|1
  • Önem verdiğim insanlar hariç,diğer canlılar umurumda değil.

1|0
    1|0
  • Zamanla umursamamayi ögrendim. Acayip rahat ve huzur doluyum.

0|0
    0|1
  • Umursamam kesinlikle

0|0
    0|1
  • Düsünenlere bagli.

0|0
    0|1
  • kişisine göre değişiyor

0|0
    0|1
  • Cok cok samimi degilsem takmiyorum