Mesaj atmanın sebebi ne anlama geliyor...

Bundan iki gün önce çok sevdiğim insan benden ayrılmaya karar verdi yani terk edildim . sebebi evlilik düşünmüyormuş kimseyle ilişkimizin başında açıkça konuşmuştuk evlilik konularını ciddiydık sonradan i evlilik konusunda çok kararsızmış bundan dolayıda ben evlilik düşünmüyorum zamanını boşa harcamak istemıyorum kafam çok karışıkttı sana söleyemedim bağlandığını gördükçe devm edemezdim evlenmiycmi bile bile yoksa seni kulanmş olurum ama senın gibi bi kıza buna bile bile bilim devm edemem yapamam sana dedi , neyse baya konştuk arkadaş kalalım dedk arkadaş kaldık ama Bana sabahları günaydın nasılsın kahvaltını yaptın mı akşamları eve geldm yemek yedım sen naspıyosun geceleride iyi geceler okadr .. NE yaptığını anlıyamıyorum pişman mı kafası çok mu karışık blmiyorum ... Düşüncelerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
evlilik dÜŞÜNMEYEN KİMSEYLE ,TERK EDEN KİŞİ NEDEN HALA MESAJ ATAR NE YAPMAYA ÇALIŞIR ..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• En kısa zamanda kurtul ondan,eğer seni gerçekten sevseydi evliliğe sıcak bakardı sadece hoşlanmış senden,emin ol ilk fırsatta aldatacak seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o ikizler burcu mu

0|0
    0|0
  • Bence, seni arkadaş olarak görmek istiyor. Kendi ayrıldığı için yaptığından dolayı suçluluk hissediyor. Ama bence sana karşı duyguları bitmiş onun. Kendini suçlu hissettiği için ve seni insan olarak sevdiği için böyle davranıyor.

Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • BENDEN şuan öyle düşünüyorum ama yinede kafam karışık işte...teşekkrler

• Öfke bu sürecin bir parçası. Arkadaşım o kıza kaç kere kahpe demişti biliyomusun? :) Geçecek bunlar. Geçtiğinde ise sadece güzel anıların kalacak.

• :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen onunla arkadaş kalmayı kabul ettiğin an hatayı yaptın. Ben anlayamıyorum bir insan ilişkisini bitirmişse nasıl arkadaş kala bilir? Ya demek ki, citti olmamış niyetleri ya gerçek aşk olmamış arada.. bence en iyisi saygılı şekilde tamamen nokta koymaktır. . Daha arkadaşlığa ne gerek var.

0|0
    0|0
    • haklısın zor bir dönemdeyim , sanırım bu şeklde noktayı koymam gerekecek

• Kafası karışık. Doğru yaptığına emin değil. Hayatında bulunup unutturmamak amacı olabilir

0|0
    0|0
    • kafası çok karışık olduğunu sölemişti.. zaten yınede bilmiyorum..

Yükleniyor...