Dans ile alakalı?

Arkadaşlar 18 yaşındayım yakında 19 yaşıma gireceğim. dans ile alakalı hiç eğitim vs almadım yani vücudumu esnettirecek kurs vs gitmedim. bundan sonra vücudum esner mi güzel dans edebilecek kadar yoksa ölene kadar odun gibi mi kalacağım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne dansı yapmak istediğine bağlı bu durum. mesela tango vs gibi şeyleri rahat yaparsın

0|0
    0|0
    • Yok ya daha çok hiphop tarzı ama öyle kafamı yere koyup donmeli değil. ya aslında break dance desek daha mantıklı

• kursla konuş burada soruna cevap alamazsın

Erkekler Ne Diyor 3

• kursların yardımı olur

0|0
    0|0
  • Esner mersk etme

0|0
    0|0
  • edersin ya bir bakıyon kıvırıyorsn biranda :D Kötü bir tecrübem olmuştu :D 2 aylık

0|0
    0|0
    • Oh kıvır yandan yandan dhdjjd

• yok tangoya gitmştim hoca bana odun gibi durma şu kalçayı oynat brz diyordu :D ne diyon hoca erkek adam kalça kvırır mı dedm sinirlendi bana :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında inan 18 yaşında veya senden daha büyük olan kişilerde bale yapıyor veya başlıyor. Bale, vücudunu çok güzel esnetmenin çok güzel bir yoludur müzikle de yapınca muhteşem oluyor. Ben yapıyorum bale çok ama çok küçük yaşta başladım ve halen de gidiyorum. Canım sıkıldığında hep dans ediyorum bana çok iyi geliyor dans etmeyi de çok seviyorum. Eğer sende böyle bir şey istiyorsan hiç bir şey için hiç bir zaman geç değildir. 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...