Squat yapmaya başladım bu ağrı normal mi?

Dün 50 squat hareketi yaptım bugün üst bacağımı zor büküyorum agridan acıdan normal mi bu?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Daha az başlamalıydın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Normal tabi, hamsın şu an ilk zamanlarda olur.

1|0
    0|0
  • Fazlasiyla normal calismayan kaslari calistirdin o acilarin ustune giderek daha cabuk gecirirsin agrilari

1|0
    0|0
  • Normal. Ağrıması lazım işe yaraması için

1|0
    0|0
    • Öyle böyle değil yürüken sıkıntı değil de otururken sorun bugün yapmadim squat

• Tamam teşekkürler

• Ricalar iyi senelr

• Normall birkaç hafta sonra 100. Harekette olacak.
    Acı yoksa fayda yok :)

1|0
    0|0
    • şu an ilk gün tam 50 yaptım 2 gün bacağım agrıdı bükemedim bugün 5 10 civari yaptim teşekkürler :)

• Bacak kasları en büyük kas grubudur haftada iki kere yapman yeterli :) Çok yapma tavsiyem

• Haklısın her şeyin fazlası zarar :D

• Normal.

1|0
    0|0
  • Normal, ham vucudun oldugu icin onun icin cok aksiyonlu oldu. Alısır zamanla

1|0
    0|0
  • Kas yapiyim, sıkı bir vücuda sahip oluyum derken kasini eritirsin veya yirtabilirsin dikkat et

1|0
    0|0
  • normal.

1|0
    0|0
  • bende bugu yaptım ve 290 kılo ıle yaptım ağrı cok normal ve ağrı demek gelişmek demek sıkılaşıyo :)

1|0
    0|0
  • kardio yap hafif ağırlık çalış başlarda ısınma haraketleri yap yoksa bu ağrı bel fıtığına kadar götürür

0|0
    0|0
  • 1. Gün 5 2. Gün 10 3. Gün 20 4. gün 30 5. gün 35 6. Gün 50 1 Gün ara sonra 15 Ten tekrar başla birden yüklenmek sakıncalı 7 Günün 1'ini kendine ayır ve dinlen.

0|0
    0|0
  • hamlık normal

0|0
    0|0
  • Hamlık normal

0|0
    0|0
  • Naptın sen öyle yahu? İlk zamanlardan o kadar abanma sakatlarsın kendini. bir hafta dinlen hiç bişey yapma. Zaten yapacak halinde yoktur. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hamlamak deniyor ona. Yeni başlayanlarda olur, geçer 1 hafta içinde.

0|0
    0|0
  • normal tabi o kadar fazla yapılr mı

0|0
    0|0
    • bir programda 50ydi diye hatirliyorum direk kafama esti yapiyim dedim

• Üst bacaklarıma vurdu ağrısı dün yapmıştım geceye doğru ağrı başladı ama haklısın zamanla alışıcam karın kası da yapmıştım 1 hafta sonra bir agrı vurdu kasımdan neyseki sonuç iyi teşekkürler :D

• güzel neyseki spor yapan kızlar var :D bizede denk gelme şans var o zmn sevindim iyi sporlar o zmn :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet normal.

1|0
    0|0
  • Bende bir ara yapıyım dedim de sonra bacak felci geçirdiğimi fark edince "amaaaan boşver ya" kafasına girdim.
    Yapmıyorum şu an :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...