Pilates ve diyetle zayıflamak mümkün mü?

Havalar soğuk olduğu ve spor salonuna gitmek istemediğim için yürüyüş yapamıyorum. Pilates setim var evde. İnternetten videolarla spora başladım. Sadece pilates yeterli mi spor olarak?

0|0
22|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en önemli çözüm 45-60 dakika aralığında hızlı tempoda yürüyüş. Pilates de mantıklı ama diyetisyenler bile tempolu yürüyüşün koşmaktan bile faydalı olduğunu belirtiyor. Bende denedim katılıyorum sonuna kadar.

0|0
    0|0
    • hava iyi oldukça yürüyüşe de çıkarım belki. spor salonlarından yana şansım yok.

• inşallah bu sefer başarırım. teşekkürler yorum için

• Rica ederim benim günlük beslenmem diyet olarak değil alışkanlık haline getirip; uyguladığım bir şey. Umarım herkes başarabilir. İyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 21

• yürüyüşü outdoor yaparsak daha iyi olur diyorum hani en azından elalemin karbondioksitini solumazsın,

1|0
    0|0
  • Daha çok formu korur.

1|0
    0|0
  • işe yarayabilir belki ama dengeli de beslenmek lazım

1|0
    0|0
  • Plates değil cardio yap bol bol

1|0
    0|0
  • düzenli yaparsan kesinlikle mümkün

1|0
    0|0
  • Diyetle zayıflarsın
    pilatesle sıkılaşırsın.

1|0
    0|0
  • tabiki mümkün.

1|0
    0|0
  • geçiçi hevesler

0|0
    0|0
  • Mümkün çünkü bende diyatle 25 kl verdim

1|0
    0|0
  • mümkün tabiki. zaten yapılması gerekenlerden ikisi bunlar.

0|0
    0|0
  • Mümkün olmasa plates yapin diyet yapin dermiydi doktorlar diyetisyenler?

1|0
    0|0
  • evet :d

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0
  • pilates sıkılaştırır. Fitnessa eşilik etmesi lazım. diyet diye bir şey yok aslında sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenme vardır. Onu öğrenip hayatına geçir.

0|0
    0|0
    • diyetle kastettiğim evet herzaman beslenebileceğim şekilde alışkanlık edinmek. zaten kiloyu verdiğim gibi alırsam uğraştığıma değmez.

• Abur cuburu kesmen laIm bir kere en önemlisi o bide yürüyüş şart koşu ya da ama fotöunu koruman istiyorsa seni terletecek harekwtler yağabilirsin nabzının 130 ile 150 arasında atması lazım yağ yakmak için aksi halde şeker yakarsın

0|0
    0|0
  • Koşmadan kilo veremezsin anca yerinde sayarsın dışarı soğuk üşürüm diyosan mekanik koşu bandı al.

0|0
    0|0
    • Hmm kardiyo şart anladığım kadarıyla çünkü ebru salli da zayiflamak icin pilatese ek olarak şartlar sunuyordu yanlis hatirlamiyosam. Yuruyus yesil cay vs.

• Kesinlikle. Sadece pilates ve diyetle olduğunuz kiloyu korursunuz, kilo vermezsiniz.

• Olmaz

0|0
    0|0
  • ye gitsin

0|0
    0|0
    • Daha neler ben fazla yediğim icin değil. Yorucu bir yaşantım olmadığı icin kilo aldım. Gayet de irademe sahibim.

• yiyen dikilir yemeyen yıkılır bu atasözü hayat felsefemdir

• Kilo yapan seylerle vucuda faydasi olanlar biraz farklı.

• mümkündür.

0|0
    0|0
  • yok kilo almak mümkün :D zuhahah ye iç pilates yap zayıfla ohh

0|0
    0|0
    • Anlamadin ki. Yuruyus yapmiycam. Pilates cardio sayılmıyor eksik olan bu.

• mümkündürrr

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Pilates genelde spor sonrası yapılır germe ve kas agrilarinin olmaması için ancak vücudunu sıkılaştırıp daha diri görünmeni sağlayabilirsin

1|0
    0|0
  • tabiki mümkün panoa ama yedigine içtigine de dikkat etmen lazım

1|0
    0|0
  • pılates sıkılastıran ıyı bır spordur ama yuruyus yag yaktırır.
    dıyet yaparsan zaten bonus.

1|0
    0|0
  • pilates zayıflatmaz. sıkılaştırır

1|0
    0|0
  • hayır değildir zayıflamak için cardio şart

1|0
    0|0
  • Elbette mümkün yeter ki hareket et

1|0
    0|0
  • Kesinlikle zayıflamak için harika ikili evden cıkamadığımız için kurtarıcıda

1|0
    0|0
  • pşlatesten önce 100 veya 200 kere ip atlayabilirsin yürüyüşün yerini tutmasada yürüyüş yapmış gibi aktifleşirsin

1|0
    0|0
    • Evet ip de aldim. Internetten step tahtası aldım onu bekliyorum. Evde baya malzemem oldu. Spor salonunu sevemedim gitti. Ebru salli forever.

• hepsini bir arada yapma ama canım bir program oluştur kendine haftanın 5 günü spor yapıcam de 3 günü aorobik 2 günü plataes de mesela
      hepsii bir arada yaparsan bunalır ve bırakırsın. az az yap düzenli yap. çok yaparsan sıkılır bıraırsın ben hep şunu söylüyorum az yapmak hiç yapmamaktan iyidir

• pilates sıkılaştırmaya yarar, önce diyet yapıp kilolardan kurtulucaksın sonra pilates

1|0
    0|0
    • Diyet zaten yapıyorum. Sadece yuruyus yapmadan pilates sporu az mi olur diye düşündüm.

• Yeterli bence tabi uzman olarak bilemiyorum ama leslie sansone ile 3 mil yüryüş yapabilirsin ek olarak evde

1|0
    0|0
  • mümkün

1|0
    0|0
  • Fitnessa git plates kurtarmaz

1|0
    0|0
    • bir yere gidesim yok bakalım. Evde sporla sonuc alirsam paylasirim.

• Yeter umarım.

0|0
    0|0
  • dogru nefes almal cok önemli

1|0
    0|0
  • bence yeterli ama bunun anlami sagliksiz beslenmek degil diyette yap bence

1|0
    0|0
  • Mumkun tabiki ah bir de üsenmesem de yapsam

1|0
    0|0
    • Ebru sallinin videolari cok guzel ben beğeniyorum. Boyle kalınından mat da alırsın. Intetnette uygun fiyata guzel setler var.

• Insallah ya cok fsydali ve kisa surede sonuc vermeye baslayan bir spor

• Arkadasim 25 seans a 8 kilo verdi pilates ile ve yediklerine de dikkat etti tabi

0|0
    0|0
  • Kışın en azından kilo almamak için yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Yeterli olur diye düşünüyotum

0|0
    0|0
  • mumkun

0|0
    0|0
  • evett tabii

0|0
    0|0
  • Pilatesi zayıflamak için değilde sıkılaşmak için öneriyorlar