,ızınde benım gıbı Böyle bir kardeşiniz olsa ne yapardınız?

Benım kardesım çok tuhaf bır ınsan mesela ınsan omlet yaparken bıde lımon sıkayımd er mi? çorbanın yanında çay ıcer mi? Yatarken montla pantolonla yatılır mı?.benım kardesım hepsını yapıyor

piskolojım alt üst oldu resmen Böyle bir kardeşiniz olsa ne yapardınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende öyleyim kardeşimde öyle .mutluyuz ailecek :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim bile olsa muhatap olmam ya bizim iş yerindede var öyle garip tipler özellikle seçilerek getirmişler sanki onları sabah kola içeni mi ararsın, güneşli havada şemsiyesiyle dolaşanı mı ararsın, yemeğe hayvan gibi saldıranı mı ararsın. Boşver yokmuş gibi davran yoksa uğraştıkça sinirlerin gerilir.

0|0
    0|0
    • İşimiz zor ne yapıcaz

• görmezden gel canım yoksa kafayı yiyecek gibi oluyo insan uğraşılmıyor o tiplerle

• :D benim abim de öyle çorapla uyur manyak odaya sümüklü peçeteleri biriktirir :D bizi odasına sokmaz ne bok yapıyosa :D :D çorbanın yanında çayı ben içiyorum ama

0|0
    0|0
  • bir şey yapmam ne yapayım.

0|0
    0|0
  • sana ne oluyor ben onu anlamadım ki bunlardan o sorumlu sen neden rahatsız oldun

0|0
    0|0
    • Ama hepsı benım gozumun onunde oluyor ınsan doğal olarak etkılenıyo

• :D:DD montlada sçıyormu ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olayı tersine çevir belki o da sende çok itici şeyler buluyor olabilir kısacası

hayat böyle zamanla değişir

0|0
    0|0
  • Evlat olsa sevilmez:)))

0|0
    0|0
  • kesin kizdir hepsi tipsizin önde gideni, üniversiteyi benden önce bitirirse intihar ederim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...