Futbol eleştirisi yaparken biri diğerine adamları madamlara çeviririz dedikten sonra konuyu kestirmesi ne demek oluyor?

Bir yerde denk geldim maalsef ama şunu söylemek isterim ki adamları madamlara çevirdik cümlesi söyleyenin kendisini bağlar bende diyorum ki görünüşte herkes adam ama önemli olan erdemliliktir. Böyle bir cümledeki seviyesi düşüklüğü ve saldırganlığı anlmak zor değil. Maalesef duymak istemediklerini işiten insanlar hemen basit cümlelerle karşı tarafı tahrik ediyorlar. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? @-Wes10-

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlığın hala kaba kuvvetle ya da bel altındaki şeyle olmadığını anlayamadılar.
    Kim ne derse desin biz bildiğimiz yoldan ilerlemeye devam edeceğiz biz insanlara kaba kuvvetle ya da bel altındaki şeyle değil "Aklımızla' karşılık vereceğiz.

1|0
    0|0
    • Akılsız ve köhne zihniyetlerde bu tarz basit cümleler kullanır. anlamadığım ilk kaç şampiyonluğumuz var araştır diyen kendisi üst üste demesine rağmen sonra benim konuyu şampiyonluklara getirdiğimi söylüyor psikolojik yardım alsa kendisi için iyi olacak şizofren başlangıcı da olabilir.

Neyse mutlu yıllar diliyorum :)

• Teşekkür ederim renktaş yeni yıl hepimiz için iyi geçer inşallah

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi de futbol yorum eleştiri programında insan hakları, sosyal adalet vs gibi konulara değinmelerini niye bekliyorsun. Futbol lan* futbol en ataerkil sporlardan biri. Tabi ki kadına gömecekler çünkü izleyicisi de onu seviyor. O izlediğin adamlar bir kadına gerçekten kadın gibi dokunmuşlardır sence, bence bir kere daha gidip gelirsem boşalırım'dan ibarettir. Kızmışa benziyorsun; beklenti içine girme bu ülkede şaşırmazsın da.

1|0
    1|0
    • cümle bana yapılan bir şey değil ama eğitim şart maalesef bu tarz ucuz cümleler kullanılmamalı

• Sana değil elbet kadına, sen de kadınsım. Kırılmış üzülmüş olabilirsin. Lakin güzel şeyler bekleyeceksen de bu adamlardan bekleme.. Bir de bunların sözlerini eyleme dökenleri var aha buraya kusarsın. Ülke bunlarla dolu.

• Çok değer verdiğim birisine söylendi ama neyse ki cevap hakkı varmış ben bu tür ucuz cümle kullanan insanları ciddiye almadığımı her zaman söylüyorum. Bu arada mutlu yıllar dilerim Ankara'dan sevgiler

• Kendince kabaca yorum yapmis cok takilmamak lazim futbol spordur bunu anlamakta gerek tabi.

1|0
    0|0
  • bir kişi kültürsüz bilgisiz ise hemen erkekliğe erkekliğinde bel altına sığınır ama en güzel cevap o tiplere eşeğinki onlarınkinden öok çok büyük

1|0
    0|0
    • Ahahaha çok haklısınız bel altı ucuz cümleler bunlar

• urfadan sevgiler:)

• bu sene ilginç şekilde kar gelmedi anlaraya ailem orda haber alıyorum:)

• Bence futboll eylence dir. Tutugun takim yener veya yenilir. Bu onemli degil izlerken keyif almak. Rakibini asalayarak. Kirici sozler soylenmesi yanlis. Ki oyle ahmaklar com. imanini savunsa okadar Ulke kalkinir

1|0
    0|0
    • Soruyu tam anladigimi sanmiyorum ama anladigim kadariyla bir cevap yazdim😊

• Sizinde dediğiniz gibi öyle ahmaklar çok var.

• Adamları perişan ederiz demiş...

1|0
    0|0
    • böyle seviyesiz bir cümleyle mi daha erdemli olmak gerekmez mi?

• Haklısın bu tür ucuz kelimeleri kendine yakıştıranlar da var. Olsun ben o arkadaşımın onu kale almadığını düşünüyorum. Neyse mutlu yıllar dilerim :)

• Arkadaşın olması üzücüymüş...
      En azından kadınların olduğu ortamda konuşurken biraz dikkat etmek gerekir...
      Mutlu yıllar...

• ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz... :)

1|0
    0|0
  • Cümleyi sormuşsun sonra kendin açıklamışsın sonrada o insanlara bizim diyceklerimizin aşağı yukarı şeyleri söylemişsin eee bize bişey kalmamış ki

1|0
    0|0
  • Bu örnekten yola çıkmayarak kendini daha güzel izah edebilirdin diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...