Makyajın cildinize verdiği zararı biliyor muydunuz?

Her gün bir yerlere gitmek için hazırlanıyor ve makyaj yapıyoruz. Zamanımızın çoğunu ayna karşısında geçirerek kendimizi boyuyoruz. Sıcak, soğuk, akşam, sabah demeden makyaj yapıyoruz ancak günün sonunda eve gelindiğinde yorgunluktan yüzümüzdeki makyajıda unutuyoruz. Çoğu zaman üşenip makyajımızı temizlemeden giriyoruz yatağa, makyaj yaparken uzunca zamanımızı ayırdığımız yüzümüzün, temizliğinde neden bu kadar zaman harcamıyoruz. Yüzümüzde makyaj ile uyuyoruz, peki iyi mi yapıyoruz? Makyajın siz uyurken yüzünüze ne kadar zarar verdiğinin farkında mısınız?

Güncellemeler:
Size zahmet soruma puanlama yapar mısınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• eve gelir gelmez makyajimi temizlemeye ozen gosteriyorm nadiren de olsa cikarmassam cidden vicdan azabi duyyorm sabah kalktigimda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Suratım öyle bi hale geldi ki en sonunda bıraktım makyajı bi aydır makyaj yapmıyorum rimel ruj dışında bi şey sürmüyorum yüzüm kendine geldi çok şükür

0|0
    0|0
    • O zaman size bir bakım maskesi önereyim.Bir yemek kaşığı bal, bir yemek kaşığı limon suyu ve bir tatlı kaşığı zeytinyağıni iyice karıştırarak maske haline getirin. Yüzünüze sürerek 20 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın. Haftada 1 uygularsanız cildinizi daha taze hissedersiniz.

• O bantların daha çok yaptığını duydum çok yok aslında yuzumde ama rahatsız oluyorum :/ Araştırıcam teşekkür ederim..

• Ben o bantları nadir de olsa kullanıyorum.Hatta arada bir eşimede yapıyoruz. Her zaman değil, ayda 1 veya ihtiyaç duyduğunuzda çok sık kullanmayın.Herşeyin fazlası zarardır.

• herşeye vakit oluyoda bazen yüz temizliğine zaman bulamıyoz uyduruktan yapıyoz

0|0
    0|0
  • örneğine uymam için çok yorgun olmam lazım.bu yuzden kendimi tenzih ediyorum bu durumdan.

0|0
    0|0
    • Elbette ki, ancak bu soruyu soran biri olarak zaten makyaj yapan biri değilim. Sizde bilirsiniz ki, bunu bilmeyen çok kadın var. Aman canım ne olacak, diye düşünen yarın yıkarım, diyenler.

• tabi ki söylediğinde doğruluk payın yüksek. ben öyle yapmıyorum demek istedim.

• ben yapmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...