Yılmaz Vural'dan Fatih Terim'e: Ahmet Çalık'ı Bir Daha Milli Takıma Alma. Sizce Yılmaz Vural haklı mı?

Yılmaz Vural, "Ahmet Çalık'la konuştum, bana 'Küme düşebilecek takımız. Çok ofansif oynatıyorsunuz' dedi." ifadelerini kullandı, "Milli takıma almayın" çağrısı yaptı.
Ayrılık kararının ardından Kaptan Ahmet Çalık'ı aradım. 'Küme düşebilecek takımız. Çok ofansif oynatıyorsunuz' dedi. Sen daha 21 yaşındasın, antrenörlüğü senden mi öğreneceğim?' dedim. Ahmet Çalık antrenmanda üşüdüklerini söylüyor. Oyuncular çalışırken durmuş üşümüşler! Çok fazla toplantı yapıyormuşuz ve takımı ofansif oynatıyormuşuz. Bu kerataların hepsini deşifre etmek lazım. İki üniversite bitirmiş, 751 maç yönetmiş antrenöre antrenman tekniği öğretiyorlar.
Ahmet Çalık efendi de milli takımda oynuyor. Fatih Terim'den rica ediyorum. Allah aşkına bir daha bu adamı milli takıma alma. Ahlaksıza bak! Böyle saçma bir tip olabilir mi. Herkes kendine çeki düzen versin."açıklamalarında bulundu.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende o yaştayım ama arkadaşın yılların deneyimi karşısında bu tip şımarık hareketlerde bulunması çok yanlış. Belki de Yılmaz Vural'ın geçmiş deneyimleri Ahmet Çalık'ı etkiledi veya takımında kaptanlığa çıkması, milli takıma seçilmesi ya da gençliği... Yine de saygısızca bir hareket ama Fatih Terim'in sadece bu olay doğrultusunda milli takımdan men etmesini şahsen beklemiyorum. Tamam saygı performanstan öncedir ama Fatih Terim'le diyaloğu kritik bu noktada.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklıdır, bir insan ettiği cümleyi, kullandığı cümleyi boş yere söylemez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahmet bu önerileri , Fatih Terime Denizliye, Güneşe yapamaz... Yılmaz Vuralı basitleştirerek bu hale getirdiler

1|0
    0|0
  • ego patlaması kariyeri boyunca her sene bir takım yönetmiş, o kadar maç oynadında elde ne var kaç kupa kaç şampiyonluk var ,30 dan fazla takım çalıştırmış

1|1
    0|0
  • Hoca kendi planını uygulamalı. Oyuncular taktikten anlamaz.

1|0
    0|0
  • ya yilmaz vurala ne bakiolar ahmet calik gibi stoper mi var hem de 20 yasinda

1|0
    0|0
  • Yilmaz sacmalamis cocugun gelecegiyle niye oynuyoo

1|0
    0|0
  • Ya cavcav'ın yaptıgı ayıp yanında Ahmet'in yaptıgı hiçbişi

1|0
    0|0
  • Bu adama imkan vermiyorlar yoksa sir yilmaz vural olcak adam

0|1
    0|0
  • buket soru çok uzun daha kısa olursa sevinirim

0|0
    0|0
    • Detaylar uzun, bir dahaki sefere dikkat ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...