Galatasaray'da Sorun Ne ??? Bu Sezon ki En Kötü Futbolumuz

Bu sezon izledigim en kötü Galatasaraydı.. Muslera Drogba dışında bütn oyuncularmz vasatn altndaydı.. Resmen kmsenin canı oynamak istemdi..Izlemekten skıldm..Nedr Sorun Sizce.. Fatih Hoca yoktu bugün ondan olma ihtimali yüksek bna göre.. Yinede Canı Sagolsun Galatasaray'ımın..

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de herşey değişir LİDER değişmez...

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Fatih Terim'in olmamasını bir bahane olarak kabul etmiyorum. eğer bahane olacaksa, o olmadığı için çıkıp aslanlar gibi oynayıp fatih terim için maçı kazanırlardı. suç hem futbolcularda hem fatih terimdedir. çünkü kadro seçimi çok yanlış, amrabat düzeleceğine her maç daha kötü oynuyor. hala her maç 11'de... kenarda hiç oynatılmayan Emre Çolak'a şans verilmesi gerekiyor. bi kere sneijder fizik olarak hazır değil. ilerde iş yapamayınca rakibe preste yapmadığı için 1 kişi eksik oynuyoruz, böyle oynayacaksa 45 dakkadan fazla oynatılmamalı, Drogba fizik olarak iyi, ama o da rakibe pres yapmıyor + adam geçemiyor, çalım atamıyor. Burak Yılmaz desen çok gol atıyor ama Gs oyunda yokken o da yokları oynuyor. ayrıca o da çalım atamıyor + top kontolü o kadar kötü ki Burak'a pres yapan her oyuncu topu kazanıp atağa çıkıyor. Felipe Melo fizik olarak iyi ama tempo olarak geçen seneden uzak, her topu rakibe pas olarak veriyor. bu yüzden o bölgede Hamit'le değişmeli oynamalılar. Sabri Sarıoğlu çok iyi niyetli oynuyor, ama Eboue'nin olduğu yerde bence sadece sağ açıkta oynayabilir. bugün Eboue Oynasaydı, Erkan Zengin show yapamazdı. Umut Bulut, Engin Baytar, Emre Çolak, Eboue... bu adamların daha çok süre alması gerekiyor. eğer bu şekilde 2 hafta daha devam edersek sadece şampiyonlar ligi zaten gitti sayılır, şampiyonlukta gider üstüne alay konusuda oluruz. gidişat bu yönde

1|1
    0|0
  • Erkan Zengin resmen show yaptı.gs çok ruhsuz oynadı

1|2
    0|0
  • Bende anlamıyorum bir Orduspor maçının 2. yarısına bakıyorum birde bu maça arada dağlar kadar fark var Birde takım iskeletini hala oturtamadık geçen sene Galatasarayın oynayacağı sistemi ve 11 ini direk sayıyorduk bu sene öyle değil

1|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle..Geçen haftayla alakasz oynadk..Kimse istikrarnı sürdüremyo bi hafta iyi olan bi hafta kötü oluyo. Bksana Sabriye saç baş yoldurdu yine..

• Elenelim Schalkeye sorun değil yeterkki iyi bir Futbol seyredelim Geçen sene süper finalde Fenere 2-1 yenildiğimiz maçta 1 gram üzülmedim hala o maçın tekrarını seyrediyorum yine keyif alıyorum bu oyun bize hiç yakışmıyor

• evet bizim için galibiyet mağlubiyet sorun değil. Maçı kazanırız seviniriz. İyi oynar kaybeder yine de üzülmeyi. Ama kötü oynayıp hatta oynayamayıp kaybedince çok üzülüyoruz. Geçen seneki tempolu oyundan eser yok.

• kosmuyor kımse yuruyerek mac kazanılmaz deplasmanda rehavet var takımda puan farkından dolayı ve fatıh terım farkı tabıkı sahada kosan cabalayan tak adam amrabat onu oyundan alıyorlar umut oyuna gırmıyor ama bence bu beraberlık ıyı oldu ne olursa olsun bız kazanırız lıderız havası takımın hırsını kaybetmesıne yol acıyor

1|2
    0|2
  • Ben Galatasaray'ın hiçbir maçından memnun değilim,çünkü o kadroyla bize daha iyisini vermesi lazım,hep geriyor bizi,şuan taraftarla yönetim de zıt kutuptalar bakalım ne olacak ne bitecek

1|2
    0|1
  • Dünyada eminim ki ; "kalemizde duran toptan en fazla tehlike yaratan takımız " ... Ayrıca dünyanın gelmiş en kazma kanat oyuncularına sahibiniz. Bkz : Dünyanın en kazma sol beki ; H.Balta , dünyanın en kazma sağ beki ; Sabri , dünyanın en kazma Sol kanadı ; Amrabat dünyanın en kazma sağ kanadı ; Hamit ve Aydın ... Türk futbol rezillere oynuyor , kalitesiz ve sürekli aptalca kararlarla durdululan futbolumuz var , eminim ki Drogba ve Sneijder geldiğine pişman olmuş ve ne kadar geride kalmış bi ülke olduğumuza şahit olmuştur .

1|1
    0|0
    • Aydın Hamit Sabri H.Balta Amrabat knusunda katlyorum sana..Bi maç iyi bi maç kötüler..Oturtamadk düzeni gitti..

• sneijdere laf yok adam çok çabalıyor ama ona yapılan faulleri vermiyoalr ki. Drogba biraz artistik oynamaya çalışıyo sonucunda da pozisyon üretemiyoruz. Amrabat konusunda katılmıyorum. Çünkü adam topu alıyo veriyo orta yapıo şut çekiyo tek pas yapıo. Sneijderle iyi anlaşıyo. Ama diğerleri fıtık etcek beni ...

• katılmazsan katılma o senin görüşün... geçen seneki galatasarayla bu seneki galatasarayı karşılaştır geçen seneki galatasarayın futbolu o mütevazi kadrosuna rağmen bu seneki galatasaraya 5 tane atar. amrabat'a katılmıyomuş, bu süper kadronun her takımı içerde dışarda ezim ezim ezmesi lazımken, sen ne dediğinin farkında mısın ?

• o bu değil de şidi bu takımın aşında Yılmaz Vural olsa en az 3-4 atardık. Çok samimi söylüyorum. Bizim eksiğimiz bugün pres yapmamamızdı. Pres yapsak çok farklı olurdu. Ayrıca Drogba hiç press yapmıyor. Onu eleştirmek istiyorum. Bence Sabri Eboue veya Hamit Eboue başlamalıydık. Hamiti eleştiriyoruz ama adam geçen maçlardan birinde yoktu bizim sağ kanadı otobana çevirdiler. Bu maç yoktu yine otoban oldu. Bu maç Muslera'ya dua etmeliyiz. Drogba geldi Umut'u unuttuk. 2.yarı umut oyuna girmeliydi. Ayrıca sahada oynayan tek adamımız amrabatı çıkarmamalıydık .

1|0
    0|0
  • Muslera olmasaydı garanti 3-4 olmuştu. adamlar 20 şutta 10 tane kaleyi bulmuştur. bizim 5 şutta 2 maksimum. bu sezonun en kötü maçıydı bu kesinlikle. ucuz kurtulduk hele ki son dakikalardaki direk pozisyonunda. neyse en azından 1 puanı kurtardık önümüzdeki maçlara bakacağuk :D

1|2
    0|0
  • adamlar çok iyi hazırlanmış bizi kendi silahımızla vurdular sürekli pas ve pres yaptılar selçuk ve sneijderi kitlediler burak defans arasında kayboldu.

1|3
    0|0
    • Çok cok haklsn orta sahaya ktlediler oyunu..Buraga kaç top geldi ki gelenleride kaybetti ztn.

• Eskişehirden 1 puan iyi ama, iyi oynasan eyvellah mühim olan kötü oynadık.hamit olsa yine böyle oynardık takım olarak bir düşüş var.

• Aynen öyle sorun ne anlamyorum..Izldysen bilirsn Ordu Karabük maçı bile daha zevkliydi..

• Lucescu Galatasarayın başında olsaydı..Bunu isterdim.

Fatih Terim bana göre abartılan bir balon,başarısızlık sonrası bunları yazıyorsun diyebilirsin..Kişisel bloğumda yıllardır dile getirdiğim bir şey bu..Terim gitmeli..Uefa sonrası bile bu Terim'in başarısı değil deyince milyon küfür yemiştim..

1|1
    0|0
    • Katılmyorum.. Lucescu da çok iyi bi teknik adam ama Fatih Hoca farklı ruh var o adamda..

• Bak kardeşim..ben Galatasaray'ımın başında Bülent Korkmaz gibi bir ruh istiyorum her şeyden önce..Sonuna kadar savaş ve Galatasaray aşkı...başka türlü olmaz..Terim gibi an'ı yaşamayacaksın...

• Eskişehır'de galatasaray oynamadı degıl bız oynatmadık.bızım sahamızda bızden puan almakta basarıdır.bu yuzden galatasarayı kutlarım. 3 puan almayı haketmıstık yınede saglık olsun EsEs'im

1|1
    0|1
    • Tebrikler..Bu oyunla 1 puana sevindm ben..

• doğru söylüyor adam... galatasaraylıyım, 1 puanı bile hak etmediğimiz bir maçtı.

• Kardeş iyi oynadınız tamam hatta maç sizin hakkınızdı. ama farkettiysen bizde hiç koşan pres yapan futbolcu yoktu.Aşırı bi isteksizlik vardı o yüzden biz oynatmadık diye düşünmen yanlış.

• sorun kenarda askılık gibi duran ümit davala oynatamadı takımı ya bu kadroyu ben yöneteyim kenarda ben olayım 3 gol bu maçta atardık abartısız söylüyorum bu konuda yetenekliyim kendime güveniyorum ama ümit davala o asla bir hoca olamıyıcak fatih terimn gölgesinde kalacak hep

1|0
    0|0
  • akıllar Schalke maçında olsa gerek.çok kritik maç olacak

1|0
    0|0
  • Allah daha beter etsin

0|1
    1|2
  • Hala kötü futbol oynuyoruz:( Özellikle deplasman maçlarında sanki futbolcular gezmeye gelmiş gibiler yazıktır günahtır:(

1|0
    0|0
  • beşiktaş :)

1|1
    0|2
  • Galatasaray 1 puana dua etmeli...

1|1
    0|0
  • iddia nın oynları bunlar

1|1
    0|0
  • Schalkeyi izlediyseniz bugün hala umudunuz var mı :D :D :D

1|1
    0|2
    • İzledim..Wolsburgu kendi sahalarnda fena ezdler..Ama şampiynlar lignde byle oynamyoruz..

• Bizden yana sıkıntı yok sen merak etme.Ne yapıp ne edip Gs geçer turu.Sen kendi takımını düşün hadi bateyi penaltıyla şansa bala geçtiniz napoliye 2 maçta gol yemeden 5 atan plzen size kaç atıcak merak ediyorum :D

• okumadın galiba önceki yazdığımı ben bjklıyım allahım ya :D

• kesınlıkle sana katılıyorum bırtane atagımız yok..kafalar almanyada sebep bu bence..

1|0
    0|1
  • bilmem... ki

1|0
    0|0
  • sneijder geldikten sonra hangi taktikte oynayacağımızı şaşırdık

1|0
    0|0
  • Bizimkiler kafasını schalke maçına çok takmış pres bile yapmadılar .

1|0
    0|1
  • Galatasaray balon bi takım sorun bu

erkan zengin ikinci gsden daha fazla topla oynadı.

0|2
    1|4
  • geçen haftada hakem ayağına yırttınız zaten. çekirge misali ama bu sefer sıçrayamadınız

1|0
    0|4
  • deogbada bi bok yok duygusalliga gerek yok

0|2
    1|2
  • Rakip defansa yatmayınca Galatasaray'ın şansı çok düşüyor. Daha geçen maçta gördük. Adamlar defansa kitlendi 4 golü anca bulduk. Bence sistem çok yanlış.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• imparator başımızda yokken oyuncuların depresifliği tuttu :'(

1|0
    0|0
  • görünen o ki fatih terim bir arayış içinde sistemi ve kadroyu oturtamadı bir türlü bence en buyuk neden bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...