Üniversite hocaları ego sahibi mi?

arkadaşlar konu ciddi. ben üniversite hocalarının egolarının en üst düzeyde olduklarını düşünüyorum.bu konuda siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum. kral benim havasındalar ama bilmiyorlar ki biz onlara içimizden neler diyoruz neler. okuldan beni soğuttular...

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ben okurken karsıma o kadar ıyı hocalar cıktı ki ustelık çoğu gencti ve erkek. bayan olsalardı bu kadar sevmezdım bayanlar da daha çok ego patlaması oluyor bence gördüğüm kadarıyla. yanlız bi hocam vardı evine davet etmişti arkadas gibi olmustuk aılesıyel tanıstırmıstı dusun rahatlığı aahh ahh ben severdımm

1|0
    0|0
    • kusura bakma da o kadar da değil. hocan iyicce abartmış. öğrenciyle öğenci olunmalı eve davet etmek hoş değil .yakışmaz bir eğitmene. ama ego sahibi de olmamalılar

• olmadık iştee o yuzden gayet normal bı durum dıyorumyaa

• değişik bir üni hayatın varmış .

• Hepsi değil.Mesela bizim dekanımız ordinaryus prof. ama adam çok mütevazi.Birde yeni doç. olmuş bir hocamız var havasından yanına geçilmiyor.Yani kişiliğe göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • genelde öyle

1|0
    0|0
  • bu öğrencilerden kaynaklanyor cocuk gbi hala ödev yapmaynca korkuysnz hocaya acıklama yapyosnz ama dusunemyosnz ki bir kac yıl sonra onlarn yernde siz olacaksnz yani fazla sallamyn

1|0
    1|0
    • ne alakası var? öğrencilerin suçu ne onu anlamadım .adamın kişiliği bu adam hiç bir şey olamamış bari öğretim üyesi olayım da bir şeye liderlik yapayım mantığı var.

• ya zıtlasmayın ama etrafına pervanede olmayn bse yapamz

• yapıyor işte. beni 2dir bırakıyor. hiç konuşmuşluğum bile yok

• evet katılıyorum ama içimden de dışından da birşey diyemiyorum nötrum :/

1|0
    0|0
  • Olsunlar, yakışır onlara anasını satım.

1|0
    0|0
  • Bırak o kadar olsun bölümlerinde esek gibi calısıp gelmişler oraya cogu not ortalamaları sınıf ortalamalarının uzerinde oluyor

1|0
    0|0
    • iyi de inek olmaları bizim suçumuz değil

• Kendine gore haklısın ama ben olsam boyle bir genelöe yapmazdım :)

• gizli seni bir sen anladın sen de yanlış anladın

• Hepsi değil ama çoğu proflar öyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burak Tekelioğlu diye birini tanıyor musun? Alttan dersin varsa belki tanırsın.

1|0
    0|0
  • kimileri gerçekten cana yakın kimilere ise senin dediğin gibi

1|0
    0|0
  • genelde öyleler

1|0
    1|0
  • Sizin okulun hocalarının tümü öyledir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...