Bana kanka dediği için hoşlandığımı itiraf edemiyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar ben 3 yıldır bi çocuktan hoşlanıyorum ve bana kanka dediği için de itiraf edemiyorum ayrıca en yakın arkadaşımın o cocuğu sevdiğini öğrendim inanın çok can sıkıcı arkadaşıma gerçeği söyleyemiyorum ve sevgimden vazgeçmeye çalıştım ama başaramadım çocukta bir gün yakın davranıo bigün suratıma bakmıyo bazen kanka dio bazen dalga geçio sinirim çok bozuk ve arkadaşımı da onu da gerçekten aşırı seviyorum yorumlarınızı bekliyorum D: :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• öncelikle arkadaşını mı yoksa onu mu daha çok sevdiğine karar ver .

ama sana söyliyim sevgilinle bir gün çok kötü tartışırsın ağlayacak bir omuz ararsın bulamazsın.

arkadaşına gelince aranıza bir erkek girmediği sürece ölümüne gidebilirsin ama senin arkadaşınlada işin zor.

0|0
    0|0
  • akısına bırak herseyı bi hareketin herseyı olumsuz etkileyeblir bence

0|0
    0|0
  • 3 yıldır birşeyler olmamışsa bundan sonra zor zaten. Seni sadece arkadaş olarak görüyor ama ona olan ilgini de anlıyor olabilir. Arkadaşımı seçerdim yerinde olsaydım. Uzaklaşmaya çalış mümkünse, ona odaklanırsan seni gerçekten sevebilecek insanları da kaçırırsın, harcadığın zamana üzülürsün sonuçta. Aslında bunun sonunda çok üzüleceğpini sen de görüyorsun ama senin yaptığın o üzüleceğin zamanı mümkün olduğunca ertelemeye çalışmak.

0|0
    0|0
    • sölemesi kolay bebem

• ama 3 yıldır derken 1.si 2 yıldır demek istedim 2.si beni bu yıl tanıdı

Yükleniyor...