Canan Tan'ın kitaplarını hala okumayan var mı?

Canan Tan'ın kitaplarını hala okumayan var mı ? en çok etkilendiğiniz hangisiydi ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadım.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hala okumayan var :)

0|1
    0|0
  • Dünya' da yeni bir çağ mı başlattı ki hala okumayan var mı diyorsun? Einstein okumayanlar direkt ölsün o zaman.

0|2
    0|0
    • bence bu kadar büyütme basit bi soruydu okumayan var mı gayet doğal düzgün bir soru

• ''Hala okumayan var mı?'' demişsin. E haliyle okumayanları aşağılamış bir tavır çıkıyor ortaya. Yok zaten büyütmedim.

• yok ben mesela okumadım

0|1
    0|0
  • Okumadim. Cunku ergen bir kiz degilim

0|2
    0|0
  • aşkın sanal halleri bizim durum için iyi. piraye güzel sen piraye ol ben haşim olurum :) yüreğim seni çok sevdi güzel. sen aslı ol ben murat olurum :):) ıssız erkekler korusunu çok beğenmedim ama yine de bir çırpıda bitti.

0|0
    0|0
    • aşkın sanal hallerini bi tek onu beğenmedim. 'En Son Yürekler Ölür'ü okumaadıın mı ?

• yok okumadım onu :) yine okumadım bilmiyorum ama okumadım işte. niye aşkın sanal hallerini beğenmedin?

• pirayeyi okudum oda 150 inci sayfada bıraktım baydı

0|1
    0|0
  • okumadımmmmm bi tane verirmisin okım

0|0
    0|0

• ne oldu yeni mi okudun

0|0
    0|0
  • elif safak okuyorum

0|0
    0|0
  • ben okumadım

0|0
    0|0
  • o kim ki ilk defa adını gördüm

0|0
    0|0
  • Bir ara okumak isterim ,

0|0
    0|0
  • Henüz okumadım ama elimde bir tane var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç bana hitap etmiyo o kadın ya hep aynı gidişat..2 kltabını okudum okumadığım bi kaitabının gidişatının da öyle olduğunu söyledi arkadaş vazgeçtim canan tan dan:d

0|0
    0|0
  • ilk Pirayesini okudum cok begendim.Sonra yüreğim seni cok sevdiyi aldım yarıya kadar geldim sıkıldım bıraktım aynı tarz hep yaa Pirayenin aynısıydı nerdeyse.

0|0
    0|0
  • En son yürekler ölür adlı kitabını okudum. Bana hitap etmiyor. Yazarın başka kitabını almayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Yüreğim Seni çok sevdi aslının son amerika maceraları sıkıyo ama Muratın aslıya olan aşkı gerçekten çok güzel hala etkisiindeyim

0|0
    0|0
  • ben hala okumayan kategorisinden değilim. adını bile duymayanlar kategorisine mensubum

0|0
    0|0
  • yüreğim seni çok sevdi'yi okuyayım dedim. 30 sayfa kaldığı halde bitirmedim. sevmedim bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • açıkcası kızların bu kitapları okuduğunu düşünüyordum çok duygusal ben ağla ağla bitmiştim çok kaptırdım herhalde

• ben de öyle duydum o yüzden okumaya başladım. ama dediğim gibi hem baydı hem de hoşuma gitmedi başından sonuna kadar.

• Bitane kitabını okumuştum.

Yüreğim seni çok sevdi. Ama beğenmemiştim. Kitabı bitirdiğimde içim sıkılmıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...