Sigarasını söndürmeye yeltenen kadının elinden nazikçe sigarasını alıp son bir nefes alarak söndüren erkek ...

Sigarasını söndürmeye yeltenen kadının elinden nazikçe sigarasını alıp son bir nefes alarak söndüren erkek karşısındakine ilgi duyuyor mu demektir?

Not: Bu eylemi sevişiyorcasına tutkulu yapıyorsa ...

Güncellemeler:
geçen gün gene bır gorusme sonrasında (başbaşa görusme degıldı) öyle bir sarılıp öptu kı ahh ahh durumlar el verse cok tutkulu bır ask olacak ... ama durumlar karısık bıraz pekı benım yapabılecegım bırseyler yok mu artnıyetsız gıbı gorunen bır basbasa bulusma ayarlayabılmek acısından ... bu adamın aklını çelmek gerek öff ve de pöfff

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Don juan gibi adammış ona iyi bak sıkı sıkı sarıl kaybetme o adamı :)))

0|0
    0|0
    • sarılamam ısteeee :) olsa olsa gızlı ask olur :s

• sus bakıyım sen mını cooperımla ezerım senı :P

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadının dudağının değdiği sigaradan bile bu kadar zevk alıyorsa bu adam, gerisini sen düşün :)

3|0
    0|0
  • Dudakların dudaklarıma bari böyle değğsin..

hip diye içine çek benii..gibi bişi olsa gerek :)

iki kişinin de sigara içiyor olması ayrıca güzel tabi..

bkz: after orkazım

1|0
    0|0
    • eee ben bu yorumu pek sevdim :))

• olabilir sevgisini belli etmeye çalışıyordur zavallı napsın:))

1|0
    0|0
  • Adam ya azmış yada harbiden cebinde para yok sigara alamıyor kadınada ayıp olmasın diye bu şekilde içiyor ki kadın başka şeyler anlasın

Bir taşla 2 Kuş ( Hem Sigara - Hem Seks )

1|0
    0|0
  • Adamın sigarası olmadığından yapmamıştır değil mi o hareketi?

2|0
    0|0
  • bizim orda sevişme teklifidir bu

1|0
    0|0
  • ilgiyi fazlasıyla aşmış bu arkadaş .asılma, laf atma gibi birşey bence.her ne kadar kibar da olsa:))

1|0
    0|0
  • Bence duyuyodur.

1|0
    0|0
  • Yapıldığı ortama bağlı bence. Başbaşayken tutkulu olabılır barutu ateşleyen kıvılcım olabılır. Ama kalabalık ortamda Tepki olarak tokat kacınılmaz olurdu heralde :) Ama güzel fikir

0|0
    0|0
  • koltukçu diye adlandırılır halk dilinde

0|0
    0|0
    • o ne demek oluyor pek anlamadım :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Hüp diye içime çekerim seni diyor sanki :P

1|0
    0|0
  • ılgı duydugunu kanıtlamaya calısıyodur yada yanında sıgarası yokturda ıstemeye utanmıstır yada almaya usenmısde olabılır... ama %99 ılgı duydugunu bıseyler hıssettıgını bellı etmek ıcın olabılır...

1|0
    0|0
    • hiiçç aklımda olmayan bırsey bır gecede gırdı kanıma aklıma getırmemeye calısıyorum ama olmuyooorrr

• unutmaya calıstıkca hatırlarsın zaten aklındanda cıkmaz...

• evttttt kesinlikle:D

1|0
    0|0
  • Hııı bak son cümleyi görene kadar normal bir şey olduğunu düşündüm.Çünkü millet birbirininin sigara izmaritini atmak üzereyken içine çekiyo.Ama dediğin gibi sevişircesineyse senin dudaklarını hayal ederek yapıyor olmalı bu eylemi:))

1|0
    0|0
  • bence seviyorrrrr <3 :) hafada aşk kokusu vaaaaarr :) birazda sigara dumanı tabi :S

1|0
    0|0
  • kalıbımı basarım :))

1|1
    0|0
    • eee sen böyle bir erkekden hoşlanırmısın peki ? :)

• evet ıste sevgılıden bahsetmıyorum :)

bahsettıgım bambaska bır durum

ha bastan cıktım mı hem de nasıl :) sonucu olur mu hiiççç bilemiyorum :)

• :)))) hadi bakalım...

• bu bariz sevişme teklifi beya sormana lüzum bile yoktu bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...