Arif'in 19 sene sonra gelen itirafı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mayıs 1997’de Galatasaray ile İstanbulspor arasında oynanan maçı yöneten Vahap Beyaz, son dakikalarda çaldığı penaltı düdüğü ile karşılaşmaya damgasını vurmuştu. Pozisyonun kahramanı Arif Erdem, “Engin’den kaçayım derken parmağım çime takıldı, ben o acıyla kendimi yere bıraktım. O bir kara lekedir” dedi.
Arif'in 19 sene sonra gelen itirafı hakkında ne düşünüyorsunuz?Not: Konu dışına çıkmayalım lütfen sadece bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum

@Eznora @impPower @Wackers @başbelası1kadın @UçanKaçan özellikle sizlerin düşüncesi ve aklıma gelmeyen diğerleri

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Dün twitterda gördüm gülümsedim sadece, biz EMEK HIRSIZI diyince hep çemkirdiler Arif'in kendi ağzından duyuyoruz hala inanmıyorum demişler aman Yarabbi. Ciddi komik duruma düşüyorlar. Sormak lazım savunan acaba arifin bahsi geçen uçuşlarına dair hiç araştırma yapmış mı? EMEK HIRSIZI demekteki mantığı biraz kurcalamış mı? Tabiki hayır. Bilinenler sınırlı 4 yıldızımız ve UEFA kupamız var.

Hıı inanmıyorum sana o öyle bir şey demez taam mı. s

2|3
    2|1
    • Arif yanında itiraf etse yine inanmaz :) son cümlene yarıldım :)

Bu böyle olmuş
      Bizim uefa kupamız var

Şu şöyle olmuş
      Bizim yıldızımız çok

O öyle olmuş
      Benim babam senin babanı döver :)

Velhasıl hangi takımlı olursa olsun futbol cahilleriyle tartışmak kısır döngüden ibarettir

• Asır oldu kafa aynı. Beni bu soruya etiketlemendeki amacı şimdi çözdüm atlayan olursa güleyim diye.
      Yeni yıl hediyen için teşekkürler kardeşim saolasın. Beşiktaşın futbolu kadar güzel ve kötülükten yana bazı arkadaşların futbol bilgisi kadar kısır bir sene olsun inşallah :)

• İnşallah kardeşim :)

En İyi Erkek Görüşü

• şerefli ikincilik üçüncülük dediğimiz zaman öten horozlara gelir umarım

0|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıllar önce olan bir olayı konuşmanın mantığı var mı? arif böyle demiş diye ne olmuş yani herkes sütten cikmis ak kaşık ya haklısın 😊😊

2|3
    1|4
    • İtiraf yeni geldiği için gündem bu oldu kimse ak kaşık değil notu okuduysan eğer sadece soru bu konuyla alakalı , alakasız paylaşımlardan uzak durun diye yazdım

• Kurabiye benim yukarda yazdığım sorulara vereceksin bir cevabın varmı? Yazdıklarımı görmedin herhalde seninde benim gösterdiğim adamlığı göstermeni Umut ediyorum

• @-Wes10- adamları madamlara çevirmiş adamlarız şimdi bize adam ayağı çekme :)

Dedim ama anlamadın sanırım, burak ve arif kadar hak yiyen topçumuz varsa alayının...

• Günah mı çıkardığını sanmış? Söyledi vebalinden kurtuldu değil mi? O zamanın şartlarındaki futbol sektörünü düşünürsek kimbilir kaç kişiyi hakkından etti.. Şuanki burak yılmaz'ın yürüdüğü yol. 20 sene sonra aynı itiraflar ondan da gelir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 18 yıl olmuş tabi itiraf eder. Adam olsa bunu orada söylerdi. Zaten Arif'in yere atmaları bununla sınırlı değil ki. Tarihe 1 uefa kupası 1 milyonda şereften yoksun hareket yazdırmış bir kulüp oyuncusu. Kapısından girenin kanı bozuluyor. Neyse az daha yazarsam ban yiyeceğim

1|3
    0|0
    • Kendisine göre sadece istanbulspor ve kocaelispor maçlarındaki hareketleri haksız penaltıymış

• Ahh ahh o zamanlar internet olsaydı... Şimdi konuşmak kolay onun için. Kim maçları tek tek açıp yükleyecek...

• Bence kalkalım dünyada kendisini her yere atan futbolcuyu konuşalım. Mesala Oğuzhanda çıksın Melo'ya nasıl iftira attığını açıklasın, Veli Kavlak Bursa maçında nasıl haksız penaltı aldığını açıklasın.
    Ama nedense sırf Galatasaray'lı oyuncular konuşuluyor.
    Kimse böyle şeylerle Galatasaray 'ın başarılarını gölgelemeye çalışamaz.
    Birisinin oyuncusu derbide "Hocam top benden çıktı "diyip adamlık dersi verir birilerinin oyuncularıda Olimpiyattaki derbide sakatlıktan dışarıya atılmış topu Galatasaray'a vereceğine topu vermeyip atağa kalkar.
    Arif kendini yere atardı doğru ama insan birazda aynaya bakıp konuşmalı.

2|1
    1|2
    • Algılama sorunu mu var yoksa inada mi farklı konular açılıyor? Arif itirafını yaptığı için su an gündem bu , çamur çamurla temizlenmez... arifin pisliği bir başka oyuncunun pisliği öne sürülerek kapatılmaz
      Velinin kotu hakereketini söyledin , rakibe çıkan kırmızıyı geri sokturmasini söylemedin
      Semihin iyi hareketini söyledin , çizgiyi geçen topta ses çıkarmamasını söylemedin

Konu dışı yazma

• Emre o lakabı Fenerde yaptığı hareketler sonucu aldı Emrenin Galatasarayda yanlış birşeyini hatırlamıyorum

• Newcastlede ırkçılık yaptı , inter de kavga etti , fenere gelince doruğa çıktı , burakta gs de zirve yaptı

• Bunlar babadan oğula nesil galiba. Benim zamanımda da böyleydi, halen böyle.

0|3
    0|0
  • 19 yıl sonra gelen itirafın ben taa...

Emek hırsızları !

Gör bunları @Bruja_blanca

2|2
    0|0
    • Iyi de buna ben de karsiyim zaten. Selcuk, Burak haksiz yere kendilerini atip faul ya da baska bir sey bekleyince rakip takimdan daha cok kiziyorum. Bu yuzden de sevmiyorum. Istedikleri kadar basarili olsunlar haksizliga goz yumduktan sonra anlami kalmiyor. Semih benden cikti fiyince ooo ne guzel olay tebrikler diyoruz ama olmasi gereken bu. Bunu neden gormuyoruz?
      Ya da bir oyuncunun yaptigi hatayi, ardindan hakemin haksiz yere verdigi karari neden tum takima mal ediyoruz?

• Aman Allahım adil bir gs li arkadaş varmış burada yazılanlar yemin ediyorum yarına dair bir umut beslememe sebep oldu @Bruja_Blanca <3 güzel yıllar ikinizede :)

• @başbelası1kadın Takimi sevmek ayri haksizligi gorup susmak ayri. Bunu soyleyince iyi gun taraftari oluyoruz o da apayri da neyse:) iyi seneler❤

• Dogru soylemis bunu inkar eden olmaz heehalde Arif Erdem in oyle huylari vardi :) zaten benim gozumde o kadroda bir Sükür Hagi Taffarel Bülent vs gibi degeride yok acikcasi.

0|1
    0|0
  • 19 sene öncesinin itirafını bugün yapmasının pek önemi ok sanki hemso
    bana öyle geldi):

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ın & Fenerbahçe'nin şikeyle şampiyonluk yaşadığını görmemek için kör olmak gerekir. Türk futbolunu pisleten takımlar bunlar. Bu karaktersiz de şimdi adamım diye gezer.

0|2
    0|0
  • fotbol bu herşey oalbilir helal olsun :D her takımda var böyle birileri zaten benim tuttuğumda takımda yok diyen ağır hasarlıdırr

0|1
    0|0
  • Burak yılmaz atmayı ariften ögrendi :D

0|1
    0|0
  • Bu bilinmeyen bir şey değil. tıpkı bjk. li centilmen futbolcuların yaptığı gibi yapardı Arif de.
    Futbolcuların çoğu kendini atar zaten önemli olan hakemin yememiş olmasıdır.
    V. Beyaz da yemeseymiş bu numarayı😎

0|0
    0|1
    • Hırsızın suçu yok , yakalanamayan polisin suçu var mantığın seni yanlış yola götürür

• Yapsaydı etseydi ihtimaller üzerine varsayımlar kuracak olursak işin içinden çıkılmaz hale getiririm
      Hangi takımlı yaparsa yapsın isterse benim destek verdiğim olsun asla hakem yemeseymiş demem , futbolcuların yaptığı sahtekarlığa alkış tutmak yakışmaz

• Sen tutma alkışı ben de tutmuyorum ama burada bir gerçeklikten bahsettiğimi sen de çok iyi biliyorsun.

Yükleniyor...