Pucca kitaplarını okuyan erkek var mı?

Pucca kitaplarının okuyan erkek var mı? kız arkadaşınızın davranışları bu şekilde olsa ne düşünürsünüz?

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Pucca okuyan hiç kimse hakkında iyi düşünmem ki.Bir kez okumaya kalktım kitabı fırlattım elimden.Lisede geçen sene başıma gelen olaydı bu.

Bana o kitabı veren kıza da küfür ettim.Ciddiyetsiz, edebiyatla alakası olmayan kaşarın biri yazmış o kitabı belli ki.

Biz de bunu okuyup: "Ay ne güzel kitapmış" diyeceğiz öyle mi?Yok ya daha neler(?)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendisini beğenmeyip terkeden (ayrılıklar normaldir yani) bir erkeğin arkasından bu kadar çirkeflik yapmak iğrenç bir şey

1|0
    1|0
  • kadın fantazilerini yazmıs ne okucam ya

0|0
    1|0
  • okudum. o kadar o*luk yapan birinin kalbimde yeri olmaz. ısık hızıyla sogurum

0|0
    0|0
  • Pucca inanılmaz gıcık bir kadın.İstediğini aldı zaten!

0|0
    1|0
  • puccayı yazandan bir elektrik alamadığım için okumadım. nasılmış davranışı söyle de ona göre yazalım

0|0
    1|0
  • ne anlatıyo özetle pucca?

ben bi kz merak edip ablamınkitaplığından Meltem Arıkan ın bi kitabını okudum. şu an, kızlarımız neden ve nasıl bu kadar arsız ve terbiyesiz halde belli. o kitapta ortaya koymak istediği profili yaşayan milyonlarsa kızımız var işte..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben blog yazılarını okumuştum onlar güzeldi :)) Fakat erkeklerin evlenilecek değil de eğlenilecek kız diye betimlediği kızlardan..

0|0
    0|1
  • okumadım nasıl bir kitapmış ki?

0|0
    0|1
Yükleniyor...