Annemden nefret ediyorum...

ben 19 yaşındayım annemse 55 bir dakikası bir dakikasını tutmuyor üniversite sınavına hazırlanıyorum tam motive oldum derken bugün bana sen hiç bir bok olamassın dedi sinirden bütün gün ağladım ondan nefret ediyorum sizce nasıl tahammül edebilirim ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• içinde bulunduğun dönem özellikleri itibariyle çok zor bir dönemdesin bunun üzerine sınav stresi gelecek kaygısı da ekleniyor ve haliyle duygusal çevreden en çok etkilendiğin dönemindesin şu an aksine bir de annen biraz bilinçsiz bir şekilde davranıyor bence kulaklarını çevrenden gelen etkilere tıkamalısın

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu şekilde konuşması seni başarı bakımından olumsuz etkileyecektir.Ancak bir yerleri kazanıp annene kapak olsun diyebilmek için bence daha da gayret göster!

1|0
    0|0
  • bu motıvasyonunu daha fazla arttırmalı.. tamm belkı hos bısey deqıl soyledıqı ama hırslandırmalı.. ve hedefe daha fazla odaklanmalısın..

1|0
    0|0
  • Büyükler hep böyle takmican hee öyle diyip yoluna devam etmelisin kendi bildiğini yapmalisin ben öyle yaptim hep hiçte pişman olmadim.

1|0
    0|0
  • O senin annen biraz idareci ol.Yaşta ilerliyor olabilir böyle şeyler.Seni bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir.

1|0
    0|0
  • anneni seve bilirsin

ama şunu unutma bazen anne bile bazı söylediklerinin aksini ispat etmek gerekiyor

yani annene dersini ver

1|0
    0|0
  • annenin cahillğine ver senin iyiliğiini ister hep bunu bil umursamazsın

1|0
    0|0
  • Valla o herkesin sorunu banada hep aynısını der dururdu annem senden hiçbişey olmaz filan diye okumaz bu çöpçü olur diyede kapak atardı :) Valla çokta zekiydim ama okumayı bir türlü sevemedim daha öss ye bile girmedim orta öğretim başarı puanı çok yüksek ama okumayı sevmiyorum ha şimdi naptım kendi dükkanımı açtım kendi işimin patronuyum. Sana bişey söyleyimmi Kısmetin nerden geleceği hiç belli olmaz Allah herkesin rızkını verir ve Annene kızma. Bütün anneler aynı çünki ve o senin okumanı istiyor. Erkekler okumasada olur ama kız çocuğu okumalıdır bence çünki okuyan kız ezilmez bu böyle.

0|0
    0|0
  • Nasılmı tahamül edebilirsin,

Mesela Senin için 9 ay boyunca neler çektiğini düşünerek,

Ergen dönemine gelene kadarki ona olan muhtaçlığında her ihtiyacını imkanlar dahilinde yaptığını düşünerek,sen annen için ne yaptın çalışıp okuttunmu ekmeğini kirasını senmi karşıladın yazık gençliğimiz tatminsiz olmuş...

1)

Sensin bana can veren,

Sensin bana kan veren.

Küçükken yudum yudum,

Sütlerinle uyudum.

Kulağıma ninniler,

Neler söyledin, neler.

Beni büyüttün ana,

Beni yürüttün ana.

2)Sen olmasaydın annem;

Ne doğar, ne yaşardım

Senin şefkatinle ben

Büyümeyi başardım.

Üzerime titrersin,

Korursun kanadınla

Canıma can katarsın

Sen annelik adınla.

Sana neler borçludur,

Düşün bir evlat anne!

Kan veren, can verensin,

Ya benim verdiğim ne?

0|0
    0|0
  • annelerden nefret edilmez

0|0
    0|0
  • insanlar hepimiz aynıyız aslında o senin cok iyi yerlere gelmeni istediginden öyle demiş .bizler ise kıymetlerini bilmiyoruz ancak kaybedince anlıyoruz .yada evlat sahibi olunca

0|0
    0|0
  • Bence hırslansın diye söylemiştir belki ama farkıdna değil bunun cocugu üerinde hem ruhsal hem fiziksel zararlar olacağını artık bütün ks uyeleri anneden nefret ediyoruz tiksiniyoruz hatta nefret ediyoruz ondan canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • ne yaparsa yapsın o senin annendir emin ol canın yandığında onunda canı yanıyordukr

0|0
    0|0
  • anne ne yaparsa yapsın çocuğa düşen affetmektir..unutma ki cennet anaların ayaklarının altındadır..

0|0
    0|0
  • Doğruluk payı olabilir.

0|0
    0|0
    • okul puanım yüksek ayrıca deneme sınavlarındada 440 ve üstünde puanlar alabiliyorum

• Senin gibi çok çalışkan arkadaşım vardı. Univ bitti hala iş sahibi değiller. Ne oldum değil ne olacam diye düşün bence. O

• ergensin geçer bunlar

0|0
    0|0
  • aa öyle deme anadır bu ana

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annenle konuşabiliyor musun normal şartlarda? Ona mektup yazabilirsin. İlla ki iletişim kırçiçeem. Kendini yok yere kahretme şu güzel yaşında.

Anneni üniversiteli işsizlerle tanıştır, işin gücün şans olduğunu anlamalı.

1|0
    0|0
    • hiç bir konuda anlaşamıyoruzki konuşalım bu yüzden odamdanda çıkmıyorum

• takmamaya çalış üniversiteye geçince yurtta kalırsın

1|0
    0|0
  • aynı benım annem ya yapamazsın edemezsın senden bir nane olmaz yaparım deyıncede hep beni üzülsün dıye böylesin falan hırs mı yaptırmaya calısıyor heves mı kırmaya calısıyor anlamıyor ınsan :D

0|0
    0|0
  • onu bana da diyorlardı şimdi övunmek için her ortamda saçma sapan muhabbetler ediyorlar. seni hırslandırmak için... annenden başka kimse seni o kadar sevemeyecektir ondan nefret etme.

0|0
    0|0
  • Sabır başka yolu yok

0|0
    0|0
  • ;( umarım düzelir bişey diyemedim bile :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...