Bugun başıma gelen o olay. Yorumlarınız neler?

Arkadaşlar burda bi konuyu acmadan soylemek istedigim tek şey var saçma sapan konusucak arkadaş varsa ozelden pm atsın.

dün işten geliyordum pazarın içinden geçmek zorunda oluyorum pazarın içinden geçerken pazarda bir kadın gormuştum pazar kakmıs pazarcılar satamadıgı malları bir koşeye bırakmış lokantacılar felan gelir normalde onları alır götürür normalde neyse o gun bi kadın gordum pazarcıların bıraktıgı yeşilliklerin arasında saglamları seçiyordu ve seçti büyük çöp pöşetinin icine koydu ve yokuşu cıkıyordu taşıyamıyacagı cok belliydi ve bir çok insan geçiyordu kadının bi poşetinin ucundan tutmuyordu bende tuttum teyzem dedim ver ben götürim kadın ne kadar ısrar etsede almıştım elinden götürürken işte aksilikdir ya cok sevdigim o kızı gormustum oda benı gormuştu neyse evine kadar evine kadar gittim ve çök kötü bi manzarayla karşılaşmıştım ilk defa mahellemde öyle birilerinin yaşadıgını görmüştüm yaşanacak yer degildi yani anlatmak istedigim şuydu toplumun yapamadıklarını aramızda burdaki insanlar yapsın o kadar insan bakıyor taşımak zorundada degiller ama sonuc olarak orda taşıyamıyan ama bi yandan evine goturmek zorunda olan insanlarda var.

Güncellemeler:
yorumunuz rahatlattı benı arkadaslar boyle dusunen ınsanlarda varmıs tskler.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• tebrik ediyorum seni en dogrusunu yapmışsın..ama insanlar o kadar duyarsız olmuş ki sana katılmamak elde değil..bende gecen sene yagmurlu bi havada arabama giderken elimde bi kac kitapla yüzüstü düşmüştüm ve kalkamayacak derecede canım yanmıştı..bir kişi bile gelip yardım etmedi insanlar sanki yagmur degilde taş yagıyormuş gibi kaçışıyorlardı..kimse yardım etmeden kendi başıma kalktım ve taksiye binip hastaneye gittim..giderken düşündüm ben değilde başkası olsaydı kesinlikle yardım ederdim..bacagım kırılmış olabilirdi yada daha kötü bişey olabilirdi..bu insanlar ne kadar duyarsızlaşmış gercekten şaşırıyorum:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eet ben çingenelerden korkuyorum ama yaşlı teyzelere felan yardım ederimde ben korkuyorum.

0|0
    0|0
  • F.ck the system diyorum ben boyle olaylara. Tebrik ederim duyarli arkadasim senin gibi insanlar cok azaldi malasef.. Guzel yalanlar aci gerceklerden daha tatli geliyor insanlara ki boyle tavirlar sergiliyorlar, yazik cok yazik... Ama bu insanlar her dalm iyi oldugunu da savunabiliyor ne dersin buna?

0|0
    0|0
  • neler yasamissin ))):

0|1
    0|0
  • işte biz buna hayattan ders almak dıyoruz

0|0
    0|0
  • çok haklısın duyarlı olmak gerek bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dememeliyz

0|0
    0|0
  • ne yapalım ağlayalım mı durum çok acı elden bir şey gelmiyor .

0|0
    2|0
  • her zaman herkes rahat diye birşey yok işte o da onların imtihanı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok haklısın birader bak ben sana gördüğüm bişeyi yazıyım . Ben yozgatlıyım . Burda fakir insan çok ama gören yok her yerde olduğu gibi . Benim okulumun çevresinde çok zor durumda insanlar var ve bazen bizim okula geliyorlar . Bizim okuldaki 2 tane hocamız var bunlar o mahallede doğup büyümüşler o insanlara yardım ediyorlar . Elektrik faturalarını filan yatırır hocalar . Allah hocamızdan razı olsun valla helal olsun .

Başka bir konuya değinmek istiyorum .Yozgatta bdpli vekil kaza yaptı altında son model araba vardı . Geçmiş olsuna gidiyor vali . Onca yoksul insan varken birini görmez vali belediye başkanı ama şerefsizin biri kaza yapar geçmiş olsuna gider . Yozgatlı olarak valiyi kınıyorum .

Bide şu ıraklılar filan var yozgatta hergün yemeklerini alıyorlar çalışma yok para veriyorlar bunlara bide benim memleketimde insanlar çöplerden bişeyler topluyor gören yok .

Bizim burda savaş çıksa biz ırağa irana gitsek bize yemek vermezler öldürürler . Biz onlara napıyoruz burda ağalar gibi bakıyoruz .

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın malesef gun geçtikçe kendi de3gerlerimizi kaybedip batılasıyoruz .bir dusunsene dinimizce emredilen zekatı herkez hakkıyla verse dunyada ac kalırmı?

1|0
    0|0
  • Yoksullar zenginlerin günahını yükleniyor. Kendine yoksul demeyen herkes payına düşeni alsın

0|0
    0|0
  • kimi insanlar vardır toplum içinde hemen belli olurlar

kimileri asla farkedilmeden yaşarlar

kimi vardır lazım olduğunda ortaya çıkarlar sonra kaybolurlar

bizhangisisiyizki

1|0
    0|0
Yükleniyor...