Kendime bir hobi arıyorum

arkadaşlar radyo-tv mezunuyum. köşe yazıları yazıyorum. kendime yarı profesyonel bir fotoğraf makinesi aldım. çok kitap okurum. şimdi boş vakitlerde uğraşabileceğim bir hobi arıyorum. ne yapabilirim :)) evde ve dışarıda da yapabileceğim..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• müziğe atıl :)

Benzer durumdaydım güzel bir uğraş oluyor

0|0
    0|0
    • ben radyocuyum zaten o yüzden iş gibi geliyo müziksiz yaşayamam ayrıca :)

• evet evet hiç girmeyeleyim o polemiğe.)

• tamam tamam yoga yap sen

• bir müzik aleti çalmayı öğren (ben ney üflüyorum yaklaşık 5 sene insanı gerçekten rahatlatıyor hemde sosyalleşmeni de sağlar)

0|0
    0|0
  • Evde gemi uçak maketi yap hem eğlenirsin hemde deli para kazanırsın dinle beni imkanım yok olsa yapardım

0|0
    0|0
  • pasta yap borek yap yemek yap sonra beni ara:)

0|0
    0|1
  • bulundugun ili gez ve guzel resimler cek vekendine site yap bunun için yardımcı olabilirim oraa resimlerini yayınla cok guzel olucak guven bana

0|0
    0|0
    • sabah düşünmüştüm böyle bir şey. yani siteyi nasıl yapıcam onu bilemedim :))) makinemde tam profesyonel değil ayrıca :))

• marmaradan mı menzunsun?

0|0
    0|0
  • ebruli yap yakışır sana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• foto cek kitap oku köse yazisi yaz zamanin kalirsa bi daha gel.

2|0
    0|1
  • Bisiklet turlarına mutlaka katıl, fotoğraf için malzeme, yazıların için de hikaye çıkar yeminnen. Bir taşla 5 kuş vurmazsan gel beni bul, ama kuşları vurma hayvanseveriz bizler demi?

2|1
    2|1
  • bu yazıya bakınca kendimi gördüm. dışarda yapamazsın sanırım ama şu sıralar pyssla'yla uğraşıyorum. Sıkılmadanyaptığım nadir işlerden.

0|0
    0|0
    • o nedir :/ cahilliğime ver :)

• nerden edinebilirim malzemeleri? neler gerekiyor ve ne kadar tutuyor? :)))

• İkea dan alabilirsin. Online sitesindede satılıyor zaten eğer şubesi yoksa. boncuklar 18 tl kadar sanırım kocaman bir kavanozun içinde daha onda birini bitirebilmiş değilim. :) Birde o şekilde gördüğün tablaları var zaten online sitesinede pyssla yazınca onlar çıkıyor. Onlarda 6 lira kadar sanırım :)

• puzzle tablo yap. çok zevklidir.

2|0
    0|0
Yükleniyor...