Bir evlilikte zıtlıklar olmalı. Herif bey ile en büyük zıtlıgımız renklerimiz 😄 rekabet sart degil mi?

Bir evlilikte zıtlıklar olmalı . Herif bey ile en büyük zıtlıgımız renklerimiz 😄 rekabet sart degil mi?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Spor dostluktur, rekabettir, kardeşliktir, yarışmaktır ama her şeyin sonunda müsabaka bitince farklılıklarımızla yaşamayı bilmektir. Biz toplum olarak bundan dolayı çok acı çektik. Sağcı/solcu dedik birbirimizi öldürdük, Türk/Kürt dedik öldürdük. Fenerbahçe/Galatasaray dedik öldürdük. Bu saçmalığın bir son bulması lazım. Farklı renklerin oluşturduğu gökkuşağını görmeyi başlamak istiyorum.
    Ne güzel ki iki eş farklılıklarınızla yaşayabiliyorsunuz. Her iki ekibinde güzide taraftarı olan bu güzel çifte mutlu bir ömür diliyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herif bey be ya

0|0
    0|0
    • He ya hirif bey 😄

• Herif ve bey yanyana çok absürt oluyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Olmamı kanks

0|0
    0|0
  • Bide kupeler fazla 😀

0|0
    0|0
  • güzel zıtlık mış :D

0|0
    0|0
  • trabzon kimki Fenerle Rekabet etsin? :D
    onların rakibi çaykur rize spor :D

1|0
    0|0
  • yani eve renk getirir

0|0
    0|0
  • Sen doğru yolladasin herifi boşver

0|0
    0|0
  • Bu tam zıtlık olmuyor ama seher, galatasaray ve fener olsa daha isabetli olurdu :P

0|0
    0|0
    • Bu zıtlıgın hası sen ne diyorsun 😂

• Öyle diyorsan öyledir. Yani Trabzonspor’un Fener’i sevmediğini biliyorum, ama sanki bu işin hası fb-gs’ymiş gibi geldi bana :P

• takım değil, tutku önemli

0|0
    0|0
  • bence de olmalı

0|0
    0|0
  • sen evlimisin?

0|0
    0|0
  • Herif bey lütfen hatununi trabzonli yap haburda delirtma beni yaf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...