Fuhuş yapmak istemeyen kadını diri diri gömmeye çalışan bu canlılar için siz olsanız ne yapardınız?

Fuhuş yapmak istemeyen kadını diri diri gömmeye çalışan bu canlılar için siz olsanız ne yapardınız?

İDAM kararı çıkartmazdım diyebilen İNSAN var mı aramızda?

link

1|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• birde fuhuş bitmesin yoksa tecavüz artar diyenler var o işi istiyerek yapıyorlarmış adilik işte hepsine lanet olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynı işlemi onlar için yapalım , ama daha bi derin olsun mezar ...

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versn. idam cezası çıkmalı kadına şiddet uygulayan tecavüz eden hırsızlık yapanlara uygulicksn. o zmn suçlu kalıyo mu acaba

0|0
    0|0
  • piss adilerr bunlar yaşamasın türkiyede ya hep bu insanlar yüzünden ne hale geldi ülkemiz çok yazık :(

0|1
    0|0
  • Bunlari domalttirip onun bunun önüne atacan.

0|0
    0|0
  • Allah'ın cezaları.. Belalarını bulsunlar inşallah.. Sinirden laptoba yumruk attım..

Ya.. :@

0|0
    0|0
    • bide kendini o kadının yerıne koy bi hayal et bakalım nolacak, kafana kürekle vurduğunu kafana bastığını falan. (laptopu kırma parasnı vermem)

• Hayal etmeme gerek yok böylesi bile acı verici..

• soys.zlar !

0|0
    0|2
  • hadim edilsinler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tırnaklarının içinden iletken sokulup elektrik verilmeli. En hassas sinirler orada. Ölmek için yalvarırlar. STV' de çıkan dizilerde, insanlara yardım eden melekler bu kızı unutmuşlar herhal.

0|1
    0|0
  • hata kadınlarda erkeklerin her dediklerine tamam diyorlar, o kadının orda ne işi var, neden polise şikayete gitmiyor. o erkek denilen o.ç. ları da adamız diye ortalıkta geziyorlar. benim anamı bacımı neden tehdit etmiyorlar, bişeye zorlamıyorlar?

0|1
    0|0
  • bu dünyadaki cezaların milyonlarca kat daha kötüsü var dün küçük kıyameti izlemiştimde :D

0|0
    0|0
  • Tebrik ve taktir eder oradan uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
    • İnsan oğlu çiğ süt emmiş yapılacak tek şey öldürmeyip kanlarında boğulmalarını izlemek isterdim çok isterdim hemde

• sizin demokrasileriniz bu sorunları çözemez..

0|0
    0|0
  • vay şerefsizler

0|0
    0|0
  • Birden Hannibal Doğuyor filmi geldi aklıma oradaki çocuk gibi intikam alınmalı bunlardan adalet sarayı falan hikaye. o kadının yerinde olsam tamam kabul ediyorum der planlarla öldürürüm o adamları ama önce işkence etmek lazım.

0|0
    0|0
    • aynı mezara onları koyacan ama ölmemeleri lazım, bi hortumu nefes almaları için ağızlarına sokucan. Sonra haftada bir ılık ve birazda tuzlu suyla kurtlu çorba yedircen o hortumdan. Ölene kadar böyle yaşayacaklar.. Gerçi buda az ama napalım, olmadı testere senaristleriyle itrtibata geçeriz

• dişi domuz yumurtalığını ameliyatla bunlara naklediceksin, sonrada erkek domuza s2tirip, domuzdan hamile bıraktırıcaksın :)) ufkum acıldı ya

• Olur mu ki öyle güzel fikir :)

Yükleniyor...