Nasil zayiflariimm?

Arkadaslar. Belim ince basen kalca var. Kulaga hos gelior ama bel ince kalmaya devam edip kalca basen genislerse hicte gyzel olmuor. Ekmek pilav svmem zaten pek yememde. Abur cubur eh iste. Spor yapmam lazim. Zumba ve pilates arasjnda sastim kaldim hangisi sizcee

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Zumba, pilates vb. kayda değer bir faydası olmaz. Vücudunuzu bir makine olarak düşünürseniz bu makinenin tüm parçalarına bakım yapmanız gerekir. Bu yüzden yapacağınız egzersiz programı tüm fitness unsurlarını kapsayacak şekilde olmalıdır. Hem bu açıdan hem de sizin öncelikli amacınız açısından bakıldığında ağırlık çalışmaları da yapmanız yerinde olacaktır. (tabi düzenli bir beslenme ile)
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Thailand'a git. Orada kendine iyi bir Muay Thai hocası bul. 8-10 yıl Muay Thai yap. Turnuvalara katıl. Tony Jaa gibi ol gel! Deli kas yaparsın!

https://www.youtube.com/watch?v=0WWcEkr-Ckk

0|0
    0|0
  • %80 yemek / %20 spor.. yanı burdanda anlasıldıgı gıbı sporun cok buyuk bı etkısı yok. tamamen yedıklerınıze dıkkat ederek , fazla yaglı tüketmeyerek fazlalıklardan kurtulabılırsınız.. bı arkadasım sadece şeker i ve şekerli şeyleri tatlıları azaltarak cok guzel sonuc elde etmıstı meselaa.. elma sirkesi karısımını tavsıye edebılırım , yag yakıcı etkısı vardır ve mukemmeldır.. bı yemek kasıgı bal + yarım cay bardagı sırkeyı bı bardak ılık suyun ıcınde karıstırıyosunuz ve HER YEMEKTEN yarım saat kadar ÖNCE içiyosunuz. iki ay sonra farkı görüceksiniz.. :)

0|0
    0|0
  • Önce abur cubur u Burak kesinlikle asit yazan yiyecekler yeme

0|0
    0|0
  • pilates yap. Sıkılaşırsın. Eh işte dediğin abur cuburu kes. sağlıklı beslen. Onun içinde bir diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Dr. Dr. Dr. Tavsiyesiyle zayifla canini sokakta bulmadin. Acemi davranmayin.

0|0
    0|1
  • aslında tam olarak öyle güzel oluyor ve nedense hiç öyle biri beni bulmadı

0|0
    0|0
  • Hiçbiri hayatımın anlamı olacak fiziğe sahip kişi 😝😝

0|0
    0|0
  • Bence zumbaaa eskiden kiz arkdsim yapiordu

0|0
    0|0
  • dünyada biçok yerde yemeği bırak içecek su bulamayan milyonlar varken bir ülkede nasıl zayıflarımı dert etmek ne üzücüdür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zumba yap

0|0
    0|0
  • yuruyus yap S:

0|0
    0|0
  • Squat yap canim benim. Ayrica cikolatayi hayatindan cikart ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...