Bu durumda ne yaparsınız?Ks arkadaşlar varmı fikriniz..iyi okuyup anlamaya çalışın lütfen..

3yıllık sevdiğimden ayrıldım, Bir başkasını da aynı anda sevdim, kalbim aynı anda iki kişiye aşık oldu..İnanılır gibi değil ama ikisinden de vazgeçemedim..İkisi için de ölürüm o derece..3yıllık sevdiğim beni bıraktı başkasıyla sözlendi..en yakın bulduklarım adımı çıkarttı iş çevremde..Şimdi o kadar yalnızım ki nefes almak bile zor.. Ne yapsam mutlu olurum çünkü hiçbirşey beni mutlu etmiyor

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kişiye aşık mı oldun, ve ikisi için de ölürsün ha?

Sende programlama hatası mı var ne? :) Normalde bu hale 2 kişi için aynanda nasıl gelinir ki?

Valla anlamıyorum..

Ama bunu hangi erkek öğrenirse terk eder. Ben kesinlikle senle çıkmaya devam etmezdim bu durumda çok üzgünüm..

Yani mantığınla düşünsene aynı şeyi bir erkek sana yapsa terk etmez misin? Senden vazgeçemiyor ama bir başka tatlı kız daha var senin gibi o da hay Allah ondan da vazgeçemiyor.. Bu ne ya.. iğrenç.

0|0
    0|0
    • iğrenç dediğin şey benim tercihim olmayan bir şeydi yaşatıldım ben kaçtım rahat bırakmadılar kim ister ki bu çıkmazı?,

• Valla ne yaparsan yap.. Birşey yap ama kurtul bu durumdan. Seçimini yapacaksın. Seçim yapamazsan senin yerine başkası seçim yapar ve istemediğin sonuçlar çıkar ortaya.

Benden söylemesi..

Erkekler Ne Diyor 7

• kalp aynı anda ıkı kişiyi sevmez senı bırakan sevgili ile tüm yaşadıklarını herşeyını yok et ve eskı sevgilinle beraber olma düşüncesını aklından tamamıyla çıkar sözlendıyse gerı gelmez o senı bıraktıysa senı haketmıyodur sen hayatına yenı çıkan bırıyle hayatına devam et kesmışe bağlı kalma bunlarıda fazla düşünme abi kafayı yersın şu an bendede öyle bı durum var kafayı yemek üzereyım başım ağrıyo sanada hak verıyorum ama herşeyı unut geçmişe bakma

0|0
    0|0
  • O ilk cümlenden dolayı sana herşey müstehak diyorum gizli kardeşim.

0|0
    0|0
  • alışverişte mi mutlu etmiyor! vallahi inanmam

0|0
    0|0
  • ikiside mi yok simdi..onu anlamadim..ki senin bu hissettiklerin ask degil bana gore sadece aliskanlik olmus onlar..

0|0
    0|0
    • ikiside benden uzak duruyo evet diğerini ben istemedim o yanımdan hiç ayrılmadı sürekli jestlerle kendine bağlamaya çalıştı ve başardı.öbürü alışkanlık, 3 yıllık olan canımdı

• ikisinin birbirinden haberi var mi ? olsa 1 dk durmazlardi ki sanriim ogrenmisler..

• bence zamana bırak zaman herseyin ilacıdır

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirim hayattan bezmişsin güvenmeye ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi durum amk :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en yakin bulduklarindan intikam al...aldiktan sonra rahatlayacaksin bir az...bana da en yakinlarim etmiwdi boyle wey...ben once intikam aldim rahatladim...senin iki sevdiyin var...biri sozlendi diyerini etkile..onu sev...bir sorum var sana?o sozlenen seni seviyormu?peki diyeri?

0|0
    0|0
    • sözlenen bensiz nefes bile alamadığını söylüyodu seviyodu ama ailesi beni sevmiyodu.diğeri iş çevremde bana gözükmüyo saatlerce yanımdan ayrılmazdı şimdi de bu şekilde unutmaya çalışıyo.peki adımı çıkartanlardan nasıl intikam alabilirim?

• Bu durumda herkes gibi bende melankoliye bağlardım aylarca, ama bakarım hayatıma hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor, derim ki bir şeyleri değiştirmek lazım ..eski defterleri ölümüne kapatırım, açarım bembeyaz bir sayfa ,mutlu olduğum şeyleri yaparım, belki yeni bir safya açmak çok zor olur ama bana yaşadığım acıdan daha kötüsünü veremez ..

0|0
    0|0
  • Sabret ve dua et

0|0
    0|0
  • ben yzdigimi dene..intikam seni rahatsiz ediyor...

0|0
    0|0
  • basına gelen hersey , daha iyilerine yer acar. üzülme :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...