Amacın ne oğlum diyesim var

arkadaşlar bi çocuk var benim de zamanından gerçekten çok hoşlandığım heyecanlıdığım falan.ve benim ondan hoşlndığımı anlamıştı sanırım ama cocuk sürekli bana yazmaya basladı ve ben de bu durumdan cok hoşnuttum sonra ben de yazmaya basladım arada.hergün sürekli olarak konusuyoduk ve bi gün sarhoş oldu bana cok tatlısın ama ben seni üzüyorum falan demeye basladı ee derken iyice acıldı bana dediki sneinle hep konuşmak istiyorum cok iyi niyetlisin sohbetin hoş cok da güzelsin ama seni görünce heyecanlanmıyorum özür dilerim... sonra da lütfen yine konuşmaya devam edelim sen bana cok iyi geliyosun dedi aradan zaman geçmişti geçende de görüşmek istedi.amaci ne benim hakkimda ne düşünüyo ki bu ?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu çoçuk sana sevgili olarak değilde arkadaş olarak kardeş olarak yakınlık gösterıyo ona ıyı moral verıyosan teselli edıyosan senle konuşunca kendını ıyı hıssedıyodur ama sana karşı bı yakınlık göstermıyorum benım görüşüm bu kendıde demış zaten çok ıyı nıyetlısın dıye senı üzmek istemedı için söylemışdır bunu sana karşı bı yakınlık hıssetmıyodur sadece kardeş arkadaş öyle

0|0
    0|0
    • ama tavırları arkadaştan öteydi sürekli bi ilgileniyodu ki en son yüzyüze konuştuğumuzda bi dha hiç konuşmucaz gbi bi tavr taknmıştım. ama yne mesaj attı görüşmk istedi madem bişey düşnmüyo ve benim hoşlandığımı bilyo e niye hala takılmaya calışıyo

• yakşklı ama cpkın olmadğına eminim cnkü bütün cevrsini blyrum ztn aşırı sosyl biri de değil ayrıca düşncel,

• sen herşeyını ıyı bılıyorsan korkuyodur sevmekden sevilmekden aşık olmaktan korkuyodur benımde karşıma bı kız çıkmıştı çıkmadan önce kımseye guvenemıyodum sevemıyodum düşünceliydim ağzını ara geçmişini kurcala eğer rahatsız olursa sana tepkılı olursa dedım gıbı korkuyodur kımseyı sevemıyodur eskı sevglısı vardır aklında

Erkekler Ne Diyor 3

• çocuğun kafası karışık onu istiyorsan her zaman yanında olduğunu ona göster bak ondan sonra senden vazgeçebiliyor mu?

0|0
    0|0
    • beni yüzüüstü bıraktı resmen bu saatten sonra ona hiç ilgi gösteremem o cabalamadıkça ama beni beğendiğini biliyorum cablrsa arkds olmya dvam edblrm

• tamam sağolsın:)

• önemli değil hayırlı akşamlar

• Ben de aynı şeyi yapmıştım birisine..sarhoşken daha cesur olurum genelde(duygu bazında) belki de egomun yüksekliği sarhoşlukla birleşince diyelim,neyse o zaman böyle sert kararlar alınabilir ama sonra senin yokluğunda ayılınca sarhoşluktan pişman olmuş olabilir.Aklına farklı şeyler gelmesin bence..

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur ama henüz aşık değildir belki zamana bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Etkilenmiyorum diyore tanıyalım daha erken diyor

0|0
    0|0
  • senın ona iyi geldiğini düşünüyo anlayışlı bırı oldugunu ve zor zamanlarında bile onu mutlu edeceğinide biliyo çok yakın dostluk bu

0|0
    0|0
  • canım bır erkege sevdıgını soylersen gozu senın dısında herkesı gorur bu bır gercek gorus..derdını dınle akıl ver ..erkekler genelde kendını dınleyen kızlara hayran olurlar..bu aralar sadece arkadas olrak grusun agırdan sat kendını kacan kovalanır buda bı gercek sen kackı onu kovalama ...senı uzuyorum dyosa aklında baska bırı vardır once amacın o kısının yerını ortadan kaldırmak olsun...

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyodur ama tam aşk değil heycanlandırmıyosun demekki tam aradığı sen değilsin

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum ama şimdi konuşmaya devam etmeli miyim etmemeli miyim ona karar veremiyorum

• biraz konuşma zaman ver çok konuşmak isterse emek harcarsa devam edersin

• sana karşı kötü niyetler tasıdıgını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ümitlenme daha ilerisi olamaz ama seninle arkadaş kalmak istiyorum iyi birisin

0|0
    0|0
    • konuşmaya devam etmeli miyim ?

Yükleniyor...