İtiraf Sayfaları Hakkında Ne düşünüyosunuz ? Samimi buluyor musunuz ?

Sayfaya mesaj olarak itiraf ve nickinizi yazıyormuşsunuz .. profilinizi yayınlamadan itirafınızı sayfada yayınlıyorlar.. mesela bu sayfa ;

link

Arkadaşım dün bu sayfayı acıp benide yöneticisi yapmış.. ısrar etti paylaşta paylaş diye..

Siz böyle sitelere itirafta bulunuyor musunuz ? peki itirafta bulunurken dürüstmüsünüz ? :)

Güncellemeler:
Reklam amaçlı değil.. bir çok itiraf sayfası var. üni.lerin yada semtlere özel falan.. örnek olarak bu siteyi gösterdim neyi kastettiğim anlaşılsın diye.. adam akıllı yorum yapın 3-5 kısının begenmesı benim yararıma değil sonucta site benim değil ;)

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Bizim okulun da var arada bakıp eğleniyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gereksiz kendine güvenmeyen insanların düşüncelerini gizli saklı söyleyip kendını tatmın ettiği bir oluşum olarak görüyorum oraları.

1|0
    0|0
  • ohh yönetici sensen hemen begeni yapim takipteyim ititaf yapmak guzel olabilir

1|0
    0|0
  • Çok var öyle sayfalardan. Genelde itiraflar saçma oluyor. Yok şu kızı seviyorum itiraf ediyorum tarzında itiraflar. saçma saçma. samimi bulmuyorum

1|0
    0|0
    • şey gibi bu erkekler tuvaletine Selmaaa seni seviyoom yazılması gibi :))

• hehehehe ne saçma de mi? evet aynen öyle sonuçta o kişi bunu okumayacak ne önemi var :D

• Genelde itiraflarımım herkese olmaz,özel kişilere olur onda da gizlenmeye gerek olmaz :P

1|0
    0|0
  • üniversitelerin itiraf sayfalarını samimi buluyorum

1|0
    0|0
  • İtiraf siteleri vardı bir ara çokta tuttuydu ama polis amcalar itiraf sayfalarını mesken tutunca forsu düştü o sayfaların :)

1|0
    0|0
  • reklam yapmaya gerek yok

0|0
    1|0
  • hadi sende bir itirafta bulun,reklam yapma siteni ;)

0|0
    1|0
    • Site benim değil dediğim gibi arkadasımın.. genel olarak itiraf sayfalarından bahsediyorum örnek olarakta bunu gösterdim.

• Çok Banal :D

0|0
    0|0
  • 1 kez bulundum,saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Ben iğrenç buluyorum açıkcası karakter meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Samimiyetimi kaybettim, hükümlüdür.

1|0