Aylar sonra aramasının asıl amacı nedir?

Şimdi arkadaşlar bundan üç dört ay önce birini yüzyüze görüşmeden sadece telefonda redetmiştim.

kendisi beni tanıdığını hakkımda çok güzel şeyler duyduğunu hatta benle evlenmek istediğini vs söylemişti numaramı almak içinde bayağ uğraşmıştı.bi iki tel görüşmesinden sonra ben istemediğimi söyledim o da tamam dedi numaranı siliyorum daha rahatsız etmicem

gerçektende hiç aramadı ama son üç gün iki üç kere aramış en sonunda açtım.

diyoki pardon ben bu numarayı kaydetmişim ama bu ismi hiç çıkaramadım kimsiniz beni tanıyomusunuz vay şerefsiz dedim bende hiç bozmadım hayır önemli değil şimdi silebilrsiniz numaramı dedim kapattım

sizce ne yapmaya çaışıyodu ya da gerçekten unutmuş olabilir mi çok merak ettim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allam hep mi aynı taktikler yaa... Biraz boşluk vermiş kanımca... Her insan duygusal hareketlilik yaşar. Bugun nefret edecek kadar kaçtığın birisine 1 sene sonra evet diyebilirsin. Bunu bilip uygun moddamısın onu test etmiş. Ve sende buraya yazıp sorduğuna göre o moda yakınsın demektr.

1|0
    0|0
    • :) teşekkkürler okuyup cevapladığın için bende aynı taktikler ters tepti galiba kendimi değersiz hissettirdi ve hiçte o moda girmedim:/

• Bence 2-3 ay sonra yine arasa direncin kırılacaktır... O zaman buraya gelipyazarsın

En İyi Kız Görüşü

• Sinnirine gitmek istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni sinir etmek istiyoo kızımm seni takmıyomuş gibi davranıyoo aklı sırasınca ama yaptığı sübyanlıktan başka bişey değil..

1|0
    0|0
    • bana hala kini mi var yani

• aynen

• Üzüldüğüne şu kafanı yorduğun saniyelere dakikalara değmez vur kıçına tekmeyii ne dert ediyon bea..

• numaranı kaydetmiş saf ayağına yatıyor

1|0
    0|0
    • yani sence tekrar konuşmak için mi yaptı yoksa bak unuttum gibisinden gösteriş için mi ya da belkş unutmuştur gerçekten

• ben şahsen üzüldüm arayıp kimsin hatırlamıyorum diyince ve sesim falanda titremiş olabilir o da ayrı bi rezillik

• :) takma sen bu adamı istemiyorsan boşver ama istiyorsan bir soruştur arkadaş çevresine ona göre karar ver

• demek kı aylarca bos yasamıssınız ne dıyeyım sanal ınsalar

1|0
    0|0
    • ne alakası var

• yanı ne anlıyorsunuz bu sanal asklardan neden elle tutulur brseyelrın pesınde degılsın bır de bunu sorun yapıosun takma bıle

• tamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...