Koç burcu erkeği neden kaçar?

kaçıyorsa,aramıyor sormuyorsa,ayrılık kararı verdiğimi ima ettiğim halde susuyorsa neler oluyordur:)?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Burç yok. Hastiroloji hikaye. Kahrolsun uydurmasyon. Kahrolsun önyargılar.

Bende sizin dediğinize göre koç burcuna dahil oluyorum hiç bişeydende kaçmam.

Şimdi erkek arkadaşının burcunu çıkarıp atıyoruz geriye Tertemiz bi insan kalıyor. Bu durumda sorunun cevabı şudur:

Hiç bir yaşam tepkisi vermiyor ise ölmüş olabilir.

Yaşadığını bildiğin halde hiç cevap vermiyosa seni silmiş demektir.

Geç cevap veriyosa düşünüp cevap veriyodur. Aklında ne olduğunu bilemeyiz malesef. Ama senden soğuduğunu çıkartabiliriz. Başka kızlara yönelebilir.

0|0
    0|0
    • sustu tamamen bende öle..facede silmio.bende silmedim tınlamaz davranıorum.benim çokk yakın arkadaşımdı.bana aşık oldu.ama ben mütasıp bi kızım ve ailemde öle.ona da böle yaklaştım.1 günde nasıl değişirki insan gece gezmeleri devam edio.bikaç gün sonra dersanede hep beraber olucaz.o zaman nolcak

• hmm 5 günde en azından bi telefon görüşmesi yapılırdı. sen ilk gördüğünde bunun hesabını bi sor. İki olgun kişi gibi karşılıklı konuşun. ilişkinizin yürümiceni düşünüyosanız yine olgunlukla ayrılırsınız. Kesinlikle çirkinleşmeyin. Olabilir böyle şeyler çok çift yaşıyor.

• yok çirkinleşemem onu herşeyden önce çok seviorum susması acıtıo canımı.benden utanıyor onuda biliorum çünkü arada büyüklerde var ilişkimizi destekleyen.ben gece dışarı çıkamadım bu sorunmu bilmiorum.o gece dışarı çıkıo.birde eski sevgilisiyle görüşmüş..ama arkadaş ortamında.yalnız kızla yeniden beraber değiller

Erkekler Ne Diyor 8

• adı üzerinde koç bu kaçar :D

0|0
    0|0
  • bende de var bu :(

0|0
    0|0
    • peki benle ilgili şunu düşünüyor oturmasını kalkmasını bilen.olgun.giyimimden hoşlanan ve çok saygı duyduğu biriyim.bitirme kararımı ima ettim ama kesin olarak sölemedim şimdi bende susuorum..oda suskun.ve birkaç gün sonra hergün aynı ortamda olcaz napıcam

• vala ben aşk meşk olaylarından anlamıyorum kusura bakma :( ne desem olmaz :(

• erkek adam kaçmaz be

0|0
    0|0
  • genelde gururdan olur senın bır hamle yapman lazım

0|0
    0|0
  • Bende koç burcuyum ama böyle huylarım yok.

0|0
    0|0
  • baska biri var kafası karısık git gel yasıyor

0|0
    0|0
    • peki benle ilgili şunu düşünüyor oturmasını kalkmasını bilen.olgun.giyimimden hoşlanan ve çok saygı duyduğu biriyim.bitirme kararımı ima ettim ama kesin olarak sölemedim şimdi bende susuorum..oda suskun.ve birkaç gün sonra hergün aynı ortamda olcaz napıcam

• peki ben hiç sallamazsam aramaz sormazsam karşılaştığımda da hayatıma devam ettiğimi keyifli olduğumu görürse?

• görmemezlikten gelir heralde oda aynısını yapmaya calısır :)

• kurttan kacar neden kacacak kacan kovalanır taktıgını uyguluyor

0|0
    0|0
  • çobanın çaldığı fülüt sesine gidiyordur:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cünkü koç burcu erkegi kovalamayı sever sen kaç o nasıl pesinden geliyor bak gör

0|0
    0|0

• sen susmaya devam et eger seviyorsan tamamen uzaklastırma ama yüzde verme benim eski sevgilimde koç burcuydu ciğerini bilirim bunların :)

Yükleniyor...