Spor salonları üyelik ve ödemesi hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi?

Bu konularda acemiyim belkide çok basit bişey için tedirgin oldum. Bugün bir spor salonuna kayıt oldum ücretini ödedim bir kısmı nakit bir kısmı taksit elimde fişlerde var. Ama bir kayıt işlemi olmadı henüz sisteme girilmedi cumartesi günü oranın diyetisyenine gitcem o zaman geldiğinde parmak izinle beraber kaydını yaparız dediler. O gün gittiğimde biz senden ücreti almadık sistemde gözükmüyor tarzı şeylerle karşılaşabilir miyim? toplamda 2 bin üyeli bir kurum oraya giden tanıdığımda bir sorun olmaz dedi ama elimde bir belge sistemlerinde kayıtım olmadığı için tedirginlik oluştu yardımcı olursanız çok iyi olur

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bısı olmaz takma kafana kanks

0|0
    0|0
    • acemi olduğum için tedirginim acaba bir kazık yer miyim diyede her ihtimale karşı öyle bir sorunla karşılaşırsam ne yapabilirim zahmet olmazsa söyler misiniz

• adamlar karaktersızlık yapıp oyle bısı yaparlar ıse buyuk ıhtımalle kamera kayıtları vardır orada. onlara bellı etmeden gıder sıkayet edersın polıse kamera kayıtlarını ıncelettırırsın senın parayı verdıgın ortaya cıkar ama dedıgın gıbı buyuk bır ısletme ıse bunu goze almazlar bır sorun cıkmaz kanks

• tamamdır teşekkürler

• Elimde fiş var diyosun daha ne bekliyodun

0|0
    0|0
    • fatura değil ama normal marketlerden verilen fiş yeterli olur mu

• saçma olduğunun farkındayımda işte acemiliğin verdiği tedirginlik

• 😁😁 anliyorum seni zamanla alisirsin

Yükleniyor...