Erkekler fanatik kızları sever mi?

kendimi bildiğim bileli bir galatasaraylıyım. bulgaristanda yaşamama rağmen acayip fanatik biriyim. oda, eşyalar, kıyafetler, formalar, bardaklar, tabaklar neyse. :d oynadığı hiç bir maçı kaçırmam. lâfi uzatmadan soruyu soruyorum "fanatik kızları nasıl buluyorsunuz?" takım yüzünden kötü yorum yapmayın!

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç iyi bulmuyom benim bi manita vardı hep maça giderdi :D kıza diyom nerdesin diye arkadan 1000 tane herif anırıyoo lan noluyo diyom benim waardamaı saldırıyolar amk diyom sonra yok efendim evlenecem yemek yaptınmı aşkım maçtayım ama merak etme yanımda küçük tüp var yemeğini burda yapıp getirecem :D :D cinsellikte yaşanmaz o kadınla yatak o kadın başlarr yokkk Nuriii vuruyoorrr inanılmazz goll oww yeaa :D :D

0|0
    1|0
    • Evlenince maçlara beraber gidersiniz. :D Cinsellikte "hadi aşkim faul var. Topu tepince: gol geliyor." :D :p

• Tamam laan.! :D

• :D :D :D neyse .. ;)

• fanatik kızı bırak özellikle futboldan konuşan yorum yapan ve izleyen bayandan nefret ederim, her spor branşından konuşsunlar ama futboldan konuşmaları beyin hücrelerime zarar veriyor.

0|0
    0|0
  • fenerliyse severim. Not: Beşiktaşlıyım.

2|0
    0|1
  • fanatik kızlardan nefret ederim

0|0
    2|0
  • bir kıza yakışmaz erkeksi özellikler

0|0
    3|0
  • ağzına maç kelimesi alan kızları bile çok itici buluyorum.bu da yeni moda kızlar da futbol seviyo .ben nefret eerim futbol izlemekten de yorumlarından da , yorum programlarından da..

futbol yorumu nedir ya. yani o kadar ki imkan olsa futbolu kaldırırım o derece ..kaba saba bişey

0|0
    3|0
  • tabiki fanatik olcak :D birlikte maç izlersek varya basarım nikahı :)

1|1
    0|0
  • severler ben bayılırım :)

2|0
    0|0
  • Fanatik kızlara tuttukları takımın formasını giydirip sevişiyorum..

0|0
    0|0
  • maç izlerken küfür edecek kadar holigan olmasın, fanatik olması iyidir olmasa da olur

0|0
    0|0
  • tamam iyi Galatasaray lısında ama bulgaristana kadar gelemem :)

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama beşiktaşlı manita araklamak bir başka oluyor canım hemde fanatiğinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmesinler çokta Tınn.. :D

2|0
    0|0
    • atarasss gideerrss :P

Her yerde her zaman en büyük cimbom :)

• benimle Galatasaray maçına gelip ben küfrederken oda beni izleyip birşey demeyecek kız aryorum : D ahahaa :)

• Ben Olsam Küfür etmene bir sey demem ama, sinirimi bozanın anasını aglatırım [ senin içinde geçerli olurdu] :p

• benım ıcınde aynı durum (: Fenerbahce'liyim ve corabıma kadar tasıyorum hayatımın her kosesnde. Ve sevgilimden baska kımse bunu problem etmedı . Mac gunlerı mesaj bıle atmıcak kadar kıtlenebılıyorum. Ama bu durum onu huzursuz ettıgı kadar benı mutlu edıyo (:

0|0
    0|0
    • Bide " benim seviyorsan takimi degistir" diyenler yokmu? Off off.. :)

• Okadaar! :)

• kimse için ne fanatikliğimden vazgeçerim ne de o istiyor diye takımımı değiştiririm sevmiyorsa defolur gider.

0|0
    0|0
    • Aynen. :) Aslinda biraz düsündüm ve bu soruyu neden sordugumu anlamadim. :D Bana ne erkeklerin dusuncesinden. Sanki "Sevmiyoruz" deseler fanatikligimden vazgeçicemde. :p

• Tabiikide yok ! Ölüm gelse ayiramaz, bir erkege ne kalmis. :)

• ayneen :)

Yükleniyor...