Daha geniş basenler ve daha kaslı bacaklar için ne yapmam gerekiyr?

beyler bayanlar biraz kiloya vucudumun değişmesine ihtiyacım var.
daha geniş basen (kalça)
kaslı büyük bacaklarım olsun ıstıyorum.
zayıf olmak istemıyorum.
nasıl basen büyütebılırım?
egzersiz önerebilir misiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen fitness'a başlıyorsun ve yaza kadar; fitness eğitmeninin sana aktivite programının yanında vereceği beslenme programını harfiyen uygulayıp, dünyanın en güzel görünümlü dik kalçalarına, bacaklarına ve vücuduna sahip oluyorsun.

Vaktim yok, ı-ıh o olmaz gibi bahaneler ile kendini oyalıyorsan da; günde 1 saat tempolu koşu ve evde dumbell vasıtası ile yapabileceğin squad antrenmanını uygulayabilirsin. Squad antrenmanının ne olduğunu, youtube'dan daha detaylı öğrenebilirsin.

Güzel bir vücuda sahip olmak için spor yapmak yetmez. Vücudundaki bölgesel (yani fazlalık) yağlardan kurtulman gerekir. Bunun için de düzenli ve bilinçli beslenmen gerekir.

Sağlıcakla!

1|0
    0|0
    • tesekkur edıyorum vucudumda fazlalık sıfır. ince bir vucudum var ben sadece daha geniş kaslı iri görünmek istiyorum :( spora en kısa zamanda başlamak istiyorum..

• Sana bir sır vereyim o halde. Doğu alman gülle takımı gibi kadınları genelde erkekler beğenmezler.
      O nedenle irileşeyim derken; bir bodybuilder olmamalısın. Vücut hatlarını ortaya çıkarmak ile, hacim kazanmak arasında ciddi farklılıklar vardır.

Rastgele o halde!

• bacaklarım ince. ince bacak sevmıyorum. gercekten biraz dolgun gorunmesini istiyorum. ne yediysem bir yarar olmadı kilo alamıyorum. sanırım çözüm spor... bacaklarım için çok çalışmalıyım yaza kadar. tesekkur ederım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Omuzlarina halter tarzi bke agirlik alip comelip kalkarsan kisa surede basenlerin ve kalcalarin sıkı ve cekici bir gorunum alir

1|0
    0|0
  • ayaklarına dumbel koyup yavas yavas aşağı yukarı kaldir bacak calışman iyi olabilir

0|0
    0|0
    • dambıllarla squat yapsam? kalça genişler mi?

• kalcayı bilmem de baldır kalcanın alt kısımlarına etkisi olabilir.

• squat , internette birçok tekniği var. Araştır

0|0
    0|0
  • Bisiklete bin

0|0
    0|0
  • 100cm olana kadar squat yap ya büyüsünler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muz ye

0|0
    0|0
    • yiyorum ama şu an da bır yararını goremedım yedıklerımın. sanırım bunlar gelecekte bana fazla kılo olarak dönecek.

• pekı tekrar tesekkur ederım :)))))))))))))))))))))))))))))))))

• Rica ederim canım 😊😊

Yükleniyor...