Tünaydın eş dost. Müthiş bir güne yardım bekleyen bir soru daha...

İlk'iniz olmuş adam.Ayrılıyorsunuz.O ilişkiden sonra bir sürü ilişki yaşıyorsunuz.Her ayrıldığınızda ona koşuyorsunuz.En son O'na dönmeniz mantıklı mı sizce? Siz olsanız ne yapardınız? şu anda kadın duygularını bılemıyor.Ama onunla büyüdüğünün,güzel vakit geçirebileceğin farkında.Gerçekten sevebilir mi bidaha?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• senin dönmen doğru olabilir ama çocuğun kabul etmesi yanlış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşına söyle elde var bir durumundan bir önce kurtulsun bence:)

anladığım kadarıyla bayan genç ,erkek olgun ve tecrubeli ve erkek nezaman hangi şartta istese gitmeye hazır durumda. arkadasın teslim olmuş kısaca

0|0
    0|0
  • bende de var o durum...ama gecenlerde karsımdakı o kısı ıle konustum aklımı karıstırdın dedı bazı seylerın uzernı orttüm yenıden acıyorsun dedı...olmaz dedı dama zamana bıraktım...sende zamana bırak...

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • o kadın sen misin?

0|0
    0|0
  • mantığına yönel sorgula ne artı ne eksi diye belli bir zaman sonra üzülme

0|0
    0|0
  • pembe dizi gibi desene

0|0
    0|0
  • şu eskilerden,küflenmiş ilişkilerden kurtulun.yeni iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• baskasıyla ilişki yaşıyosa o ilişki yasadığı kısıden sadece hoşlanıyo geri döndüğü kişide kendinden bir parça gibi görüp seviyo eğer zaten aklı hep ilkindeyse başka bi ilişkide mutlu olamaz ben osam bi süre biriyle çıkmam kafamı dinler iyice bi düşünür yasadıklarımızı muttlululuklarımızı ortaya koyar doğru karar neyse onu verirdim

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin..

0|0
    0|0
  • sevemez. dener sevmeyi ama yapamaz cunku sen ondan sonra bi cok kapı gezmişsindir..

0|0
    0|0
    • Bence sever. Genelde erkekler belli etmez ama sevdiğinin yaşadıklarına bakmaz eğer zamanında gerçekten sevdiyse..

• :) o kapılar o kapının üstüne örter:)

• Adam kürkçü dükkanı sanırım peki kabul ediyomu adam kadını ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...