Arkadaşınızın sevgilisine istemeden aşık olsanız ne yaparsınız?

sevgili üyeler = soru yukardaki..en yakın arkadaşınızın sevgilisi sze aşık olsa yada siz ona napardınız uzaklaşırmıydınız yoksa napardınız yani=)) sadece merak ettim..

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana ters bir durum aşık olacak bekar bir sürü kız var iken en yakın arkadaşımın sevgilisine aşık olmakta ne ola ki .

0|0
    0|0
  • Ben aşık olursam, arkadaşımı üzmemek için uzak dururdum.

O aşık olursa vay şerefsiz derim, hem arkadaşımın sevgilisi hem de bana iş atıyor.Arkadaşımla konuşur en kısa sürede postalatırdım.

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir şey yapmazdım. Kıza bana aşık olursa, onu kendimden hemen soğuturdum.

Bu arada sen arkadaşının sevgilisine aşık olmuşsun galiba :)

0|0
    0|0
    • yok be haş öyle bişey olsa diyorum.zaten moralimi bozuo burdaki salaklar=))

• gelsinler ya realde atar yapabilirmi kaç kişi var şimdi dmicem de neyse..

• Asabi bir kıza benziyorsun sen. Neyse :)

• ben ona aşık olmayacak kadar aptal değilim de o bana aşık olursa durumu belli ederim... saklamak yalancılıktır aynı zamanda...

0|0
    0|0
  • Ben ona aşık olmam bana ters o gözle bakmam bence şerefsizliktir. Banada aşık olsa direk uzaklaşırım arkadaşımıda uyarırım.

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin.Ben aşık olmam öyle bir kişiliğim yok.Ama arkadaşımın sevgilisi aşık olsaydı ve halen arkadaşımla beraber olsaydı,arkadaşıma sevgilin bana aşık olduğunu söylüyor derdim.

0|0
    0|0
    • öle bişe olsa ben diyememki..uzaklaşmak taraftaryım.

• Daha iki saat önce toplu taşıma aracıma tek başına bineceğim üyecikler diyen sen değil miydin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İstemeden aşık olmak mı ? ahaha

0|0
    0|0
  • Çok heyecanlı.Devamını merak ediyorum :D

0|1
    0|1
    • Gizli saklı buluşup oynaşırsın arada.Zaten bir süre sonra ilgi biter.Arkadaşlığı bozmayalım.

• sana ne lazım esmam akıl fikir olabilir mi mesala ? ahahah :)

• birisinin sevgilisiyle tanışmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...