Unutamadığınız bir anı?

Sizin de başınızdan geçen ve unutamadığınız bir anınız var mı ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• 24 Kasım 2012..

Cennette güzel bir akşam..

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• O değil de bu gece rüyamda yaratıklarla savaştım onu unutamadım bi türlü. Rüyalarımla gerçeklerim karışmaya başladı Allah sonumu hayır etsin :))

0|0
    0|0
  • Kayseri'den İstanbul'a giderken,bi yol yağmurluydu..kaza yapacaktık.Çok şükür bi'şey olmadı.

0|0
    0|0
  • Genelde unuturum pampa.

Naplım rabbim beni balık yaratmış bism :/

0|0
    0|0
  • Hahahaha cevrim disi belediye otobusune binmem ve şoför un buni fark etmemsi ;))

0|0
    0|0
  • Gece 1 sinemadan çıkmıştım AVM'nin otoparkında mahsur kalmıştım :/

0|0
    0|0
  • Unutamadığım çok olay var ama ilk aklıma gelen, tatilden gelirken dağ başında mahsur kalmıştık 1 gün boyunca kurt köpek sesleri falan çok ürkütücüydü çok şükür sağ salim kurtulduk verilmiş sadakamız varmış

0|0
    0|0
  • hamile kaldığımı öğrendiğim an ve kürtaj günü

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• O kadar çok anım var ki ben en iyisi ahlaka uygun olsun diye küçüklükten bir şeyler söyleyeyim, şimdi küçükken anaokulu ve 2. sınıfa kadar olan zamanda çok değişik şeyler yapardım bir gün arkadaşlarla toplandık hepside benim gibiydi yoldan geçen arabalara sırayla taş atardık, en sonunda sıra bana geldi tam geçen arabaya taşı fırlatıyordum baktım arkadan yeni model bir araba geliyor zaten reklamlarda görmüştüm markası aklımda değil ama atmışken daha yenisi olsun bir işe benzesin hesabı çat diye yapıştırdım koca taşı adam şok oldu arabayı savurdu filan bende hemen karşıya fırlayıp eve çıkmıştım, hiç aklımdan çıkmaz, sonra kontro pedal bisikletim vardı şeytan yokuşu dediğimiz çok dikine bir yokuş yarış yapacaktık yanımdaki çocuklar 1 dk geçmeden korkup durdu bende iyice gaza geldim boyuna pedala basıyorum yolun ortasında taksinin biri gelip durdu heyecan yaptım kontro pedal olduğunu unuttum ön frene basmamla havada takla açmam bir oldu bisiklet uçup gitti bende uçarak taksinin altına girdim adam sonra camdan kafasını uzatıp bana küfür etti, öyle yani her gün kafayı gözü kırıyordum, daha çok var ama anlat anlat bitmez.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla sesli sesli gülerken burnumdan bir anda sümük balonu çıktı. :) Sadece bir arkadaşım gördü ama çok utandım. :) Burnum aktıkça aklıma geliyor.

0|1
    0|0
  • genelde hüzünlü olanlar ;)

0|0
    0|0
  • Çok var kitaplaştırıyorum..

0|0
    0|0
  • iyi veya kötü birçok şey var unutamadıgım

0|0
    0|0
  • Var, liseli bir kız onu hiç umursamadığım halde bana aşık olmuştu