Kızlar yardımınıza ihtiyacım var.. /:

yaklaşık 2 aydır okuldan samimi olduğum bi kız arkadaşımla sürekli mesajlaşıyoruz.

bu mesajlaşmalar iki arkadaşın konuşmaları gibi olmuyor hiçbir zaman. hatta bazen aşırıya kaçıyor benimle fantazilerini paylaşıyor. ama okulda bu konuşmaları hatırlatınca utandığını söylüyor söylüyor sürekli.

bu durumdan rahatsız olmaya başladım eve davet ettim, evde paylaş fantazilerini dedim kabul etmedi. öyleyse telefonda bu kadar rahat olmasının sebebi nedir? beni fantazileri için kullanıyor olabilir mi? yardım lütfen...

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• gösteripte vermeyen cinstendir. bu kızla muhabbetleriniz devam etse bile bu kadar süredir bunları senle konuşup evine gelmeyi kabul etmiyorsa sahtekardır zaten . anal seks yapan bakirelerden olabilir hatta bana kalırsa geri çekil ve madem yüz yüzeyken konuşamıyorsun , bu konuda mesajlaşıp kendimizi kandırmayalım . ben seninle zaten bunları konuşmak için değil sohbetini sevdiğim için beraberim. yüzüme karşı söyleme cesaretini göstereceğin zaman konuşuruz de. senin bu kararlı tavrını görünce mecbur kalıp rahat rahat konuşmaya başlar . ama sahtekarlığı değişmez.

0|0
    0|0
    • gerçekten sahtekarsa, rahat rahat konuşmasına da müsaade etmem. yapmacık insanları sevmiyorum çünkü..

Kızlar Ne Diyor 10

• bırak paylaşsın kadın, yüz yüze gelince de hiçbişey olmamış gibi davran, hatırlatıp utandırma kızı, bodoslama öküz gibi de eve çağırma, sen de onunla düşüncelerini telefondan paylaş aşırıya kaçmadan, onu beğeniyosan beğendiğini felan anlat, bir süre sonra zaten birşeyler yaşarsınız. telefonda daha rahat olması çok normal. ben bile hala öyleyim 2 yıllık sevgilim yani. kullanmıyodur merak etme, neyini kullanıcak.

0|0
    0|0
    • geçen sene kendisine açıldım, beni sadece arkadaşı olarak görüğünü söyledi. şimdi neden böyle? aynı şey ya başıma gelirse?

• rica ederim, en önemlisi, güven vermeyi unutma, başarılar.

• tekrar teşekkürler, ilgilendiğin için..

• kendine karşı güvensiz ve sanada güveni yok fazla.ama meraklı belli.ilk dafa deniyor olabilir.tahrik gücünü deniyo.senden duygusal değil fiziksel bir çekim alıyor olabilir.tabi telefonda daha rahat davranabilir.sana azda olsa kendini hissettirmek istiyo.bence devam etme çünkü bunun sonu kız için iyi olmaz.bir süre sonra senin eve gel davetini kabul edebilir.

0|0
    0|0
    • tüm bunların muhasebesini tutuyorsa "ev" kısmının da muhasebesini yapabilmeli insan. böyle bir durum varsa, benim dışımda değişik seçenekleri de vardır mutlaka.

• haklısın.

• Belki kuzeni yaziyordur.

1|0
    0|0
    • ahaha :D

yalnız etraflarında pek bi akrabaları yok. ya babası yazıyorsa? durum vahim..

• babannem camdan atladı bi sn.

• hesabındaki destineysınlar cok vampirik.

• seni fantezileri için kullansa evde pylşmayı kabul ederdi.utanmasının sebebi bi arkadasına yüz yüze söylenmecek seyler söylüyor olmasıdır

0|0
    0|0
    • özetle şunu anlıyorum. sanal yaşıyor, sanal şeylerden hoşlanıyor. telefonda söylediği şeyin arkasında duramayacak kadar cesaretsiz.

• katılıorm sna ins. sen öyle değilsndir

• öyle değilim. telefonda konuştuğunu reelde konuşamaması zoruma gidiyor zaten. ben sanalda neysem reelde de o'yum. arkasında duramayacağı sözler etmemeli insan.

• Zor kızı oynamak istiyor.Naz yapıyor.Üstüne düşme kendi gelir zaten

0|0
    0|0
  • flörtün bi' kezban.

0|0
    0|1
  • seni bildiğin seviyor kız... sadece berbat bir giriş yapmış ... sende kalbini aç eğer seviyorsan sevmiyorsan ümit verme

0|0
    0|0
    • daha önce cevap veren arkadaşlara da söylediğim gibi bir kere açıldım kabul etmedi. ben ümit falan vermiyorum zaten. onu kafamdan silmişken böyle bir hamle yaptı. tekrar konuşuyoruz ama zaten mesafe koyuyorum araya.

• aynen öyle napıyım onu kardeşten öte göremedim yazık ya hala annemi veya beni görünce kızarır ama ilk aşkımı ve inş son aşkımı aşırı seviyorum :)

• size mutluluklar öyleyse, darısı başıma :)

• hafif telefn zillisi

0|0
    0|0
  • evde buluştugunuzda senin onu kullanıcagından ve bırakacagından korkuyor.

0|0
    0|0
    • 4 yıllık tanışmışlığımız var. birbirimizin herşeyini biliyoruz. öyle bir korkusu varsa gerçekten saçma...

• Senden hoşlanıyor olabilir ona biraz şeymiş gibi yaklaşmasan :/

0|1
    0|0
    • geçen sene de aynı mevzu vardı. ondan çok hoşlanmasam da kendime yakın bulduğum için ona açıldım. ondan hoşlandığımı açık açık söyledim fakat ben seni arkadaş olarak görüyorum dedi bana. ama telefonda çok farklı dünyalara giriyor. anlam veremiyorum..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...