Kadın polisler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ben polis adayı bir kızım, İnsanların kadın polisler hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan cinsiyet değil, önemli olan onurlu ve adil olmak, üstündekilerin satılmışlıklarına, iktidar yalakalıklarına boyun eğmeden, mesleğinin onurunu ayaklar altına almadan işini icra edebilmektir. dilerim empati duygusu gelişmiş suçlu olduğuna inandığın kişilere bile önyargıyla yaklaşmadan delillerin gösterdiği şekilde çıkarımlar yaparak mesleğini icra edebilirsin. kolay gelsin şimdiden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendini ve etrafındakileri koruyabilen biriysen,etrafa düzen huzur ve güven sağlayabiliyorsan, kadın polis olsan saygı duyarım. Ama sorumluluktan kaçan polise ,erkek/kadın hiç farketmez, asla saygı duymam. Elime fırsat geçse de canına okusam bile düşünürüm.

0|0
    0|0
  • polis işte ne düşüniyim .

0|0
    0|0
  • Polislik hayatının sonuna kadar atletik vücuda sahip olabilecekmisin acaba..

Türkiyede polis disiplinli ve fiziksel yeterlilikte değil..

0|0
    0|0
  • görevlerini güzel yaptıkları sürece takdir edilirler

0|0
    0|0
  • Tavsiye Etmem ilerde Çok Zorlanırsın !

0|0
    0|0
  • erkekler kadar kaba psikolojiden anlamayan hödüklerden olmazsanız iyi şeyler düşünürüm

0|1
    0|0
  • vardı otobüste her zaman gördüğüm el ele gördüm içim yanmıştı :)

0|0
    0|0
    • ama görevini iyi yapıyorlar kadınlar o yüzden helal olsun çoğu erkekten becerikli oldukları için minnettarım

• polis olan kızlar zamanla kendilerini bırakıyorlar ve çok kilolu oluyorlar bu yüzden iticiler

0|0
    0|0
  • kadın polisleri severim desteklerim

0|0
    0|0
  • Polislik erkek işidir ama karakollara serpiştirilebilir tabi evrak işleri ne bilim üst arama falan..

0|0
    0|0
  • Boyunda 170-175 arasi var galiba :D hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • kadınlara zor değil mi polislik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsiyet ayırt etmeksizin polisleri sevmiyorum. kötüler.

0|1
    2|0
  • polisler işte ama kadın polis daha iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...