Facebook'unu açık bıraktığını gördünüz, mesajlarınını okur muydunuz?

öncelikle herkese merhaba ... sorum şöyle.. diyelim ki erkek ya da kız arkadaşınız evde yokken .. bilgisayarında facebookunu açık bıraktığını gördünüz... mesajlarınını okur muydunuz? yoksa aman saygısızlık olur ayıp olurr diye kapatrmıydınız bunu kaç kişi yapar yaa.. ben okudum mesajları ve pek te iyi şeyler görmedim açıkcası

buna rağmen kendimi kötü hissediyorum..:((

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

• Okumakla iyi etmişsin.Hiçte kötü hissetme.Eşeği sağlam kazığa bağlayacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 6 gün sonra cevap veriyorum ne kadar faydalı olur bilmiyorum benzer bir durum benim başımdan geçti ben ve kız arkadaşım ikimizde grafikeriz onun b.sayarında çalışma yapıyordum kendimi kaptırmamdan olsa gerek 1 mesajın olduğunu fark ettim kendi hesabım olduğu düşüncesi ile mesajı açtım açmaz olaydım meğer sevgilimin facesiymiş bir fotoğraf düzenlemiş düzenlenen şahısın gözlerinin maviliğinden dolayı deniz v.s eklemiş ve üzerine deniz gözlü yazmış karşılığında gelen mesaj teşekkür mesajı tabi bende hesabı aynen öyle açık bıraktım olduğum yeri terk ettimki gördüğümü bilsin diye o sinirle işyerine döndüm tabi peşimden geldi ne dediyse inanmadım çünkü devrim dönmüştü o manzara karşısında hatta ben ordanda ayrılmak isteyince yolumu kesti itekleyerek yere düşürdüm sırtında moralma v.s oldu sonuç olarak abi ve kardeş gibilermiş adam beni arayarak özür diledi v.s daha sonra kız arkadaşım aradı abi falan tabi şimdi bende şahısı yakından tanıyorum artık. Bana kalırsa bence gördüğünüz mesajı sorun ve tatmin olana kadar size kesin ve net cevap vermesi hiç ikiniz bir arada kanıtları ortaya koyun zaten durumlar aksi yönde ise yumruğunuzu masaya vurursunuz ya bilek gider yada masa.

0|0
    0|0
  • 1.okumuşsan, kendini kaybetmişsindir

2.okuyupta görmek istemediğin şeyleri gördüysen onu kaybetmişsindir.

3.okumamış olsaydın, görmek istemediğin şeyleri görememiş olacaktın ve yine sen kaybedecektin.

sonuç olarak senin onun evinde olman ve onun fb yi açık unutması başlı başına ayrı ayrı bir kaybedişlerdir.

kaybedenler kulübüne hoşgeldin:)

1|0
    0|0
  • Ben okumam, okumadım da. Sevgilimin özel hiç bir şeyini de kurcalamam. Paranoya yapmaya gerek yok. Özeline her zaman saygı duymuşumdur. Sadece facebook hesabı değil, mailleri, telefonu, smsleri, çantası, hiç birşeyine bakmam. Meraklıyım ama özeline saygım daha çok.

0|0
    0|0
    • örnek insan kutluyorum senii...

• bence suçüstü yap, o mesajları gönderdiği kızların numarasını kendi numaran ile değiştir ilk mesajda yakalarsın bu ne dersin:) ağzını burnunu kırarsın :/

0|0
    0|0
  • ben yaparımmmm hiç affetmemmm

0|0
    0|0
  • yaptığın yanlış sonuçta eşin bile değil bunun kendin bile farkındasın farzetki aynı konumda sensin sen açık unuttun oda okudu hoşuna ne kadar gider düşün bence kendimize yapılmamasını istediğimiz şeyi neden başkasına yapalım?

0|0
    0|0
    • tamam haklısın ama özellikle yapmadım aklımda bile yoktu lap top aldım facebookumu açim dedim birden onunki açıldı .. birkere şeytnla başa çıkmak çok zor o durumda ve inanıyormki dünya üzerinde çok az insan bunu yapar okumadan geçer yaniii...

• önemli olan bu pişmanlığı duymuş olmak kardeşim pişmanlık insana kaybettirmez erdemlik kazandırır..

• Özeline her zaman saygım vardır..

Güven temel taş zati..

0|0
    0|0
  • herkesin öze hayatı kendine ait olmalıdır ama beraber yaşayan insanlar arasın da da güven olmak zorundadır bundandolayı açmak değil bakmakbile yanlışur

0|0
    0|0
    • ya öyle diyorsun ama hiç farketmediğin gerçekleri görüyorsunnn resmen ayakta uyutulduğunu farkediyosun bu ne pekiiii ...

• Yok okumam ayıp denen bişey var okunurmu hiç.

0|0
    0|0
  • ben olsam bende bakardım.karşındaki kişi zaten kötü birisi veya art niyetli değilse korkacak bişey yoktur mesajlarında varsada yolla gitsin seni kullanıyor demektir.

0|0
    0|0
  • genelde her insan senin yaptığını yapar yani okur.. Bunda kötü hissedecek ne var ki ? Bu insan senin sevgilinse senden gizli senden özel neyi olabilir ? Tek bişey olur o da başka bi ilişki

0|0
    0|0
  • Hiç de merak etmiyorum. Aklıma bazen şüpheleer geliyor ama çaktırmıyorum...

Benım telefonum her zaman ortada durur. İsteyen baksın diye...

Sakladıgım birşey yok ki... Tüm smsler bile kayıtlı durur... :)

0|0
    0|0
  • normalde kontrol etmem de önümde açık duruyosa da meraktan bakarım

1|0
    0|0
  • kendilerine guveni olmayan insanlar mesaj okumaya yeltenenlerdir

oncelikle kendine guven

0|0
    0|0
  • aciksa yaninda bakardim :) ama gizlice asla

0|0
    0|0
  • saygısızlık..

0|0
    0|0
  • Yani okumamak gerek ama insan işte merak ediyor. Ama ne öğrendin bende merak ettim :D

0|0
    0|0
    • kızın tekiyle yaptığı birgün eve gidip yaptığı cinsel fanteziye kadar herşeyi biliyorum ... belki gerçkeleri bilmeden yaşamak daha iyi olacaktı

• Dürüst bir insan değil demekki o zaman ondan uzak dur.

• Okumam

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının %99 u yapar bu çirkin hareketi

0|0
    0|1
    • allh allh ya bşy karıştırıyosanız

• Sizin kendinize güveniniz yok ki karşınızdakine olsun

• kendine güvenle alakası yok.bazı erkekler vardır çok güzel oynar rol yapar. ama

birle yetinmez, bir kaç kızı aynı anda idare etmeyi marifet sanacak kadaraynı okulda olduğumuz bir çocuk var.sürekli bakışıyoruz ama yaptığımız başka birşey yok iki tarafında.

başka bir kızı koluna takıp önümden geçip, bir de dönüp arkasına baktı.ne anlama geliyor bu.sizce neden böyle birşey yaptı ?

Kızlar Ne Diyor 22

• Bu zamana kadar bu tür şeylerle çok karşılaştım asla böyle bir şeye gerek duymadım ben her zaman şu şekilde düşünüyorum eğer karşımdaki insana güvenmiyorsam o kişiyle neden görüşüyümki eğer yalnış bir şey yapıyorsa bunu bir şekilde ALLAH gösteriyor insana zaten.

0|0
    0|0
  • herşeyini karıştırırımmmmm

tüm ayrıntılara kadar

0|0
    0|0
  • ben okudum face şifresi msn şifresi ve arkdaşlarıda bende ekli:) telde kayıtlı olmayan yabancı arayan noları arama kaydında özel yapıp tek tek aradım alo dediklerinde kapattım rehberindede emin olmadıklarımda aradım ömer yazdığı ya özge çıkarsa:))))))))))))))))) bunun güvenle alakası yok sevgilim yapmıyodur ama dışardaki kızlar yapıodur banada huzursuz olmayayım diye sölemiyodur yapardım ben;)

0|0
    0|0
    • :):) yapmam diyen yalan söyler bence düşünsene facebook açık mesajlar önünde kaçarmı bu fırsat:)

• aynen öyle evlensemde yaparım huyum kurusun:)

• okurum tabi be ne saygısızlığı, ben onun sevgilsiyim benden saklicak bişiyi olamaz sonuçta...

0|0
    0|0
  • bazı durumlarda da meraklı olup bakılması gerekebilir.

özelliklee de 'mesajlarıma sakın bakma' diye üsteliyorsaa eğer hoş olmayan gerçeklerle de karşılaşılabiliyor o mesajlarda.

baaktım zamanında vee pişman değilim bazı şeyleri farketmemde yardımcı oldu :)

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana defne eğer okumasaydım kör kör yaşamaktanda en azında gerçekler karşına çıkıyo .. bu yönden iyiiiii

• yani okumayıp da yalan bir mutluluğu yaşamaya devam etmektense onun beni kandırma mutluluğunu yaşamasını kısa keserim daha iyi.

• Sanmıyorum, muhtemelen onun facebookunda vakit geçirmedin çıkar, kendi hesabımı açardım.

0|0
    0|0
  • Ben okumazdım okumadımda . böyle bir terbiyesizlik bana yapıld ceremesini hala daha çekiyorum milletimiz ne meraklı ve önyargılı

0|0
    0|0
  • bahsettıgımız sevgılımızse eger zaten o boyuta gelmıssem guvensızlık konusunda okurum.sıradan bır arkadasımsa okumazdım onun ozelı banane yanı sonuçta

0|0
    0|0
  • Beraber bakariz okuruz gizli gizli okumam

0|0
    0|0
  • Bakarim ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • okurum ya nolcak zaten şifresini werdiği için sorun yok.

0|0
    0|0
    • sana zaten diyecek bişey yok şifre vermiş sana ,bunu bile bile de bişi karıştırmaz heralde salak değilse tabi :))

• okurum valla hİİiç! açık bırakmasaydı...

0|0
    0|0
  • Okumam. Kendi mesajlarımın da okunmasından hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • okurdum.

0|0
    0|0
  • ayıp bısey belkı ama bende bakardım heralde...kotu hıssetme kendını...cogu kısıde bakar bence

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımınkine bakmam ama sevgiliminkine de o yanımdayken bakarım.

0|0
    0|0
  • Öylede bir bakardım ki oyunlarına bile bakardım abartıp kimlerle komşu diye.

0|0
    0|0
  • kızların hepsine buluşma ayarla.al eline sopayı allah ne verdiyse!

0|0
    0|0
  • Ozellikle alip kurcalamam ama gozume carpiyorsa bakabilirim belli olmaz.

0|0
    0|0
  • sadece saygısızlık

0|0
    0|0
  • Aninda okurum vallah yanimda olsa bile zorla alir okurdum haha

0|0
    0|0
  • Ne gördün ki

0|0
    0|0
    • aynı anda bi kaç kızla fingirdediğini gördüm ama bunu yüzüne vuramıyorum mesajlarını okdum diyemiyorum:(( çok moralim bozuk

• en iyisi ortaya hiçbir sebeb sunmadan çekip gitmekk...

• evt herşey için geç olmadan bırakıp gitmek en iisi..

Yükleniyor...