Kullandınız bi ürün varmı ?

sivilceler için kullandız bi ürün varmı bu aralar cok ckmaya basladı :(

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Yoğur ve limon. Şöyle yapacaksın ; bir kase yoğurdun içerisine 1 tane sıkılmış limon suyunu ilave edeceksin iyice karıştırdıktan sonra pamuk yardımıyla yüzüne maske yap , gözlerin hariç çok fena yakar çünkü . Suratın baya bir yanacak amaç o zaten sivilceleri kurutuyor , yanacak ve çok kaşınacak çok rahatsız olacaksın ama işe yarıyor . 15 dakika beklettikten sonra yüzünü direkt yıkama , ıslak mendil yada ıslak peçete yardımıyla suratındaki yoğurtları temizle , en son temizledikten sonra yüzünü güzelce yıka . ilk başta suratın pürüzlü gibi olacak ama ılık bir duşun ardından tertemiz bir cilt haftada 2 defa uygulasan yeter yada imkanın varsa hergün . ama dikkatli ol

1|0
    0|0
    • cok saol ya :(

• rica ederim faydasını görürsün canım hiç merak etme ergenlik sivilceleridir hem geçer takma hepimizde oluyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben günlük dove u yüzüme iyice yediriyom kurumasını bekletiyom geçiyoo 1 ay sonra svilcen kalmıyacak..

0|0
    0|0
  • temiz tutunca geçiyor, günde 3-4 defa yıka yüz temizleyiciyle veya gül suyuyla sil. gün içinde de birden çok yemek yeme, ve tüketebileceğinden fazla yeme. en önemlisi stresten uzak dur kendini hayatın akışına bırak :) doktor da tedavi eder ama onların tedavisi karaciğeri yağlandırıyor o yuzden ben tercih etmedim.

0|0
    0|0
  • -çok fazla stres yapma.

-çok fazla yağlı ve tuzlu yiyecek tüketme.

-çok fazla masturbrasyon yapma.

bunları günlük yaşantına uyarlarsan sorun kökten ve doğal bir yolla hallolacaktır. :)

0|0
    0|0
  • sey yap ya sabahları uyandıgında elını yuzunu yıkarken suya tuz koy bıraz ısıt yada ılık bı suya tuz koy erisin o suyla yuzunu yıka dökülür bişey kalmaz

0|0
    0|0
  • isotrexin jel

0|0
    0|0
  • Küfür et..

0|0
    0|1
  • eski sevgilim doğum kontrol hapı kullanıyordu...

0|0
    0|0
  • limon sür kurutur belki

0|0
    0|0
    • sürüorumda hemn yıkıorum yanio cok kötü

• sivilce kremleri var özel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Limonla falan ugrasamam zor gelıyor dersen. Eczaneden imex al şiddetle öneririm. Yuzumde beyaz değilde pembe pembe sıvılceler vardı pütür pütür imexle gitti hepsi şimdi tek tük.

0|0
    0|0
  • benim omzumda çıkmıştı bi ara stresten. eğer alerjik ve benzeri durumdan kaynaklanmıyorsa sivex geçiriyor gerçekten

0|0
    0|0
  • imeks hacı iyi geliyor

0|0
    0|0
  • kuru mayaya soda dök biraz yüzüne sür kurusun yıka işe yarıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...