Size dese napardınız

buaralar kilo aldım arkadaşlar son 1 senedir hayatımın zor günlerini yaşıyorum ve huzuru yemek yemek de buluyorum sevgilim çok iyidir sevgisine falan eminim dün bana tonbalak dedi ben onunla konuşmak istemiyorum yani ayrılmayı bile düşünüyorum çok sinirliyim bugün elinden geleni yaptı görüşmek için bişekilde çıkmadım

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermen lazım acil olarak! Milleti suçlama hiç.. Bu işi derhal düzene sokman lazım.

Ayrılmayı düşünecek kadar artissin demek. Çaaat diye terkedil de gör o zaman..

Şakaya gelmez böyle işler. Kilolu kızları seven erkek azdır söyleyim. Çünkü fazla kilo Kadınsal vücut hatlarını kapatır.

Neyse, seni üzmek istemedim aslında, ama ciddiye alman lazım bunu,

Çok sevgiler. Saygılar.

0|0
    0|0
    • yahu boyum 168 klom 64 çok kilolu değilim ki:(

• ciddi dese daha kötü.Herkes herkesle dalga geçer hayatta. Buna alış büyütme kafanda öle. Sende onla dalga geç :)

• haklısın:(

Erkekler Ne Diyor 8

• ne alıngan tipler var ya ben eski sevgilime yanakları tontiş diye şişkom tosunum diye seviyordum hoşuna gidiyordu böyle triplere gelen erkeklere şaşırıyorum ben olsam koşmam peşinden işte koşmıcaksın bırakcaksın ne hali varsa görsün .

0|0
    0|0
    • ama inan alınıyorum çünkü hassas bi yanım 1 yıl içinde aldım 10 kilo ve üzüldüm

• peki çok sağol:(

• rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu .

• sevgisinden söylemiştir ben bazen söyliye biliyorum şahsen kişinin anlamasına baglı ki oda beni anlıyor aldırma yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • insan azıcık kendisiyle barışık olmalı eski sevgilim bana sürekli tipsiz derdi bende biliyorum derdim ne var bunda desin sen kendini sevmeyi öğren başkasını sevmeden önce

0|0
    0|0
  • insan kız arkadaşına tombalak der mi ya.. şakası bile olmaz, her şakanın altında bir gerçek vardır..

0|1
    0|0
  • şakadan zarar gelmez o kadarda takma sevdiğinden söylemiş.sende git söyle rahatsız oluyorum diye bu kadar işte.hemen ayrılma filan hayırdır

0|0
    0|0
  • o senin hassas tarafınsa sen bilirsin

0|0
    0|0
  • ayrıl da sonra pişman ol sen ye ye durmadan ye hipopotam gibi popon olsun sonra birde sevgilinden ayrıl ohh ne güzel yazarsın bi kaç ay sonra depresyondanyım çok yalnızım diye şu ağzına biraz laf anlat yakında yağ tulumu olcaksın..

0|0
    0|0
    • ya sadece 64 kiloyum gelme üstüme :( napayım yedim işte

• :* dikkat et kendine senin iyiliğin için sevgilinle de konuş yazıkdır adamcağıza bak hadi bbye

• harbi çok güldüm ya :D:D

0|0
    0|0
    • bi kadın olarak düşün bence ben inan gülmüyorum

• o olayı kendin karar vereceksin iyi düşün derim.

şu takıntıdanda vazgeç artık şişman değilsin.

• sağol:((

Kızlar Ne Diyor 5

• deli misin ya, kendi bedenini neden kusursuz olması gereken bir mal olarak görüyosun ki, kendini satışa sunmak gibi bişey bu. zayıflamak için çaba sarf edersin ama kıçını yırtmana gerek yok, sevgilin de şaka yapmış sevmiş seni yani, ne var bunda, böyle ota boka trp yaparsan o da bırakır seni, sonra şişmanım diye kimse bana bakmıyo der mal gibi kalırsın ortada. kendinle barışık görün. kilolarını kafaya takan sürekli trp yapan paranoyak ve alıngan kadınlar çok itici gelir.

0|0
    0|0
  • tamam sevgilin bir hata yapmış hoş değil ama kırılacağını bilseydi eminim demezdi,dünden beri özür diliyormuş affet abartma.

0|0
    0|0
  • o kelimeyi söylerken gülerek mi dedi yani sevme gibi mi yoksa sinirden mi

0|0
    0|0
    • gülerek .

• sağol canım çok sağol:)

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana üzme kendini :)

• Tamamen sana kalmış,söyleyiş şeklinede bağlı gerçi.

0|0
    0|0
    • gayet espriliydi dünden beri özür diliyor kafam çok karışık tüm + larını hiçe saymak istemiyorum ama çok gıcığım şuan

• ooo sende yaa espri alt tarafı, bu kadar basite indirgeme ilişkinizi ;)

0|0
    0|0
    • haklısın da işte kötü oldum sağolsın

Yükleniyor...