Galatasaray'la Neden Bu Kadar Çok Dalga Geçiyorlar? Her Sene Şampiyon Olmasını Lazım?

Gs zaten rakipleriyle arasındaki farkı açmış, 4. Yildizi takmis türkiye kupasında farkı acmis hala neden dalga geciliyo Galatasaray la?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Gelir geçer şeyler bunlar. Bırak dalga geçen geçsin. Dalga geçenlerin hallerini de bilmiyor değiliz hani :D

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birileri her sene Galatasaray'ın altında ezilmeye o kadar çok alışmışlarki ufak bir hava değişiminde ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
    Boşuna dememişler "Kral tökezleyince soytarılar güler"diye. Başarısızlıktan ağızları kokanlar şimdi bunun tadını çıkarsınlar,
    Çünkü onların saltanatı 1 yıl sürer bizimkisi 5 yıl sürer.

1|0
    0|1
    • Adamlar 30 yaşına gelmiş daha bir kez şampiyonluk yaşamış daha geçen şampiyon olan galatasaraya ezik diyorlar. Ben beşiktaşlılar kadar ironik taraftar görmedim. Pes doğrusu gülüyorum. Tabii 5 yıldızları var ya bize çemkiriliyor.

• Onlar incelenmesi gereken ayrı vaka zaten uefa onlara da el atacak şu an batmış durumdalar haberleri yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadace ironik taraftar grupları bunu yapıyor 5 yıldızları var ya haklılar gülüyorum.

0|1
    0|1
    • Fenerliler onlardan daha beter yüzsüz herifler.

• Ne olacak işte sezon başında Galatasaray ın 4. Yıldızı takması bazılarının çok canını acıttı bu acıyı hafifletmek için bitik oyunculara çuvalla oara verdiler

• Çünkü Gs büyük bir takım ve düşüşte oldu mu alt takımlar da yükselişe geçince geçmişleri unutuyorlar.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Gs yi savunurken bile gizlenmek kadar tuhaf bir olay

Turkiyede herşeyle dalga geçilir , nasıl ki geçen sene süper oynayan Beşiktaş la geçildiyse simdi de bununla geçilir
    Melemenciler fedacilar diyenler şimdi uefa mali kriteriyle bogusuyorlar

Besiktasin en son ne zaman şampiyon olduğunu bilmeyen futbol ergenleri bile yorum yapabiliyor iste

0|1
    0|0
  • Galatasaray taraftarı başarılıyken çok dalga geçtiği için, galatasaray ın bir dönemi vardı rijkaard, hagi, bülent kormaz çalıştırmıştı o dönemde 3 5 ve 8. Olmuştu dalga geçecek galatasaylı bulamazdık kimse sahiplenmezdi uefa kupasında avrupa fatihiyiz diyenler tromsö vb takımlardan kötü olarak alınan sonuçları sahiplenmezlerdi

0|2
    0|0
  • Kral tökezleyince soytarılar sevinirmiş :)

1|0
    0|0
  • Galatasarayla dalga geçmemek elde değil rezil oldular :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...