Kızlar oynadığınız birine nasıl davranırsınız

oynadığınız birine kendi ellerinizle süprizler hazırlar mısınız?

sırf onun gözünü boyayıp adını kullanmak için

onu düşünüyormuş gibi yapar mısınız?

soğuk havalarda, iyi giyin gibi sözler kullanır mısınız?

onu kendinize bağlamak için herşeyi yapar mısınız?

yoksa sadece yanında oluyum gerisi boş arada sevdiğimi söylerim filan mı dersiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yapabilir..

Önce güvenini kazanıp,sevdirip yüz üstü bırakmak daha acı verir çünkü.İnşaallah böyle biri değildir soru senin hayatındaki biri içinse.

0|0
    0|0
    • aynen bende bundan çok korkuyorum peki onu nasıl denerim?

• Peki güzel kardeşim:)Allah mahcup etmesin..sağ ol.

• İnşallah teşekkür ederim ECMAİN herkes için

Kızlar Ne Diyor 2

• oynarım ve herşeyi yaparım.bağlandığı anda canını acıtırım.defederim gider.zaten duyguları olduğuna inanmıyorumda hadi bir ihtimal mercimek tanesi kadar bile olsa o gururuyla oynamak isterim.

0|0
    0|0
    • seni çok seviyorsa senin için herşeyi göze alacak biri olsa bile bunu bile bile onu terkeder misin?

• resimden anlamalıydım boşuna konuşuyoruz Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın

• insan oynadığı biri için bu kadar zahmete girmez diye düşünüyorum,en azından bir kızsa

0|0
    0|0
    • inşallah peki çok ağır hakaret etsem ve cevabı ben öyle biri değilim bunu san kanıtlayacağımsa

• senin her dediğini yaparak mı kanıtlıcakms seninle oynamadığını yoksa oynadığı için pişman olduğundan mı?bi kere gercktn sevn birinsan ailesini bahane ederk ayrılmaz

• yani ben bahane ettiğini düşünüyorum o bahane olmadığını söylüyor

Erkekler Ne Diyor 1

• ufacık bi ilgiyi aşk,iki laf edeni dost sanma

0|0
    0|0
    • :) çok doğru ama ufacık değildi

• şüpheyi bırak.ona yardımcı ol.ama sevdiğini söyleme.sadece yanında ol.romantikleşme sakın

• şüpheyi bıraktım İNŞALLAH kendini bana kanıtlayacak

Yükleniyor...