Galatasaray, Burak Yılmaz'ı Satma Kararı Aldı. Doğru bir karar mı?

Kötü gidişin ardından neşteri vurmaya hazırlanan Galatasaray yönetimi, Burak Yılmaz'ı satışa çıkarıyor. Sarı-kırmızılılar ayrıca Jem Paul Karacan, Hamit Altıntop ve Jose Rodriguez ile de yolları ayırıyor. Yönetim, 'Kral'ı ara transfer döneminde satmayı kafasına koydu. Burak Yılmaz'ın yanı sıra 3 oyuncuyla daha yollar ayrılacak. Denizli'nin verdiği rapor doğrultusunda Hamit Altıntop, Jem Paul karacan ve Jose Rodriguez'in de sözleşmeleri fesh edilecek.
Yönetimin kanayan yaraya vuracağı neşter bunlarla da sınırlı kalmayacak. Oyuncularla yapılacak görüşmelerde, herkesten yıllık ücretinde indirime gidilmesi istenecek. Buna yanaşmayan kim olursa olsun gözünün yaşına bakılmayacak. Radikal kararlardan kulüp çalışanları da nasibini alacak. Özellikle altyapılarda görev yapan ve sayısal anlamda gereksiz olduğu düşünülen antrenör ve yardımcıların bazılarıyla da yola devam edilmeyecek.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dogrusu budur..
    gelecegi olan genc oyuncular almalı yönetim
    forvet konusundada aynı şey..
    ve teklif olan futbolcu satılmalı
    jem karacanı hiç görmedim ben oynarken zaten sakattı gecen yılda neden alındı bilmem
    hamit altıntop muzmin sakat sırf fener almasın diye alınmıştı yanlış..
    ne bileyim iyi olabilir belki ama daha ileri görüşlü bir teknik adam lazım
    ve Galatasarayın icinden olan yardımcılar
    denizli geciş dönemi için iyi ama kalıcı olamaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır doğru değil, gitmesin ya adam süper oyuncu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hamitle jem sadece maaş almak için kulupteler zaten burakta eskisi gibi atamıyor kendini

1|0
    0|0
  • Herşey tamamda Rodrigez ne alaka. Bu oyuncu daha genç ve gelişime açık genç bir oyuncu.
    Kesinlikle Rodrigez kalmalı.
    Burak ve Jem Paul Karacan kesinlikle gitmeli.

1|0
    0|0
  • Evet evet çok dogru karar. Gerekirse bütün Türk oyuncular satılmalı.11 yabancıya razıyım ben. Anladık bizim milletten bir fok olmaz.1 mac oynuyor 15 maç yatıyor. Türk futbolcu mantıgı. Adam sanki messi ronaldo. Üstüne koymuyor çalışmıyor. Bunları ptt ligine almıcaksın. Madem bu paralar yencek. Yabancılar yesin. En azndan adamlar profesyonel.

1|0
    0|0
  • geç kalındı geç...
    götüren hırsızlarda bulunsun

1|0
    0|0
  • İşe yaramıyor ki gitsin.

1|0
    0|0
  • o paşkanı satmadığı sürece cincondan bir yol olmaz bir beşiktaşlı olarak rakibimizin kaliteli olmasını isteriz o adam gitsin pazarda limon satsın bıraksın yakasını cinconun

1|0
    0|0
  • ee gayet doğru karar hepsi

1|0
    0|0
  • Bence burak, sabri, kesin gitmeli o takımdan birde hamit tabi sakat adama para vermek mantıksız.

1|0
    0|0
  • Gec bile kaldilar

1|0
    0|0
  • Doğru karar

0|0
    0|0
  • What kind of Sportif Information hocam ya.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır inşallah

0|0
    1|1
    • Fenerbahçe'nin forvete ihtiyacı yok ki.

• para çok yedekte dursun :D

• Burak'ın yerine daha kaliteli forvet alınabilir bence, Fener alacaksa parasına yazık olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sneijderide yollarlarsa bir devir daha sona erecek :( ha bide muslerayi

1|0
    0|0
Yükleniyor...