Karın kası yapma?

arkdaşalar ben vücut geliştirme yapıyorum 4 aydır ağırlık çalışıyorum ama göbeğim var göbeğimi eritmek ve karın kası yapmak istiyorum neler yapcam antreman olarak?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Android telefon varsa karın kası diye bir program var onu indir 8 dakikada 8 hareket yapıyorsun eğer hareketleri dogru yaparsan nefes alıs verısın dogru olursa super egzersızler var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• günlük 35 dk tempolu yürüyüş 1 gün aralıklıklarla mekik beyaz ekmeği keseceksin protein yiyeceksin kısaca dengeli besleneceksin sonra sixpack :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• egobek eritmek icin agirlikmi çalsiyosun :''''D

0|0
    0|0
  • 4 ayda Bok yapan bekle biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 yıl boyunca karın antenmanlarına düzenli devam et 1 yıl boyunca vücudun kaslansın Şu an bulk dönemindesin 1 yıl geçtikten sonra ise definasyon yani yağ yakma dönemine girersin kas yapmaya devam edersin ama yağ oranını düşürürsün aynı zamanda biraz kas kaybı olabilir ama sıkıntı olmaz internetten bak bulkve definasyon yaz

0|0
    0|0
  • Uzanarak ayakları birleştirip uzat yukarı aşağı yap. Dairesel hareket yap. Bundan daha etkili hareket yok.

0|0
    0|0
  • Karin kasi kolay olusmayan sıkı calisma dengeli beslenme ve duzenli hayatla daha kolay yaparsin

0|0
    0|0
  • Kardeş beslenmene dikkat edicen istersen 5000 mekik çek karın kasın çıkmaz

0|0
    0|0
  • Ekmek yeme sabahları aç karnına sirke iç fişeklersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...