Ben mazoşistmiyim????????

fiziksel değil ama duygusal olarak acı çekmeye bayılıyorum içine kapanık biriyim ama dışarıdan öyle gözükmüyorum ailem bile farkında değildir mesela sevmediğim insanları ciddi ciddi öldürmeyi planlıyorum bazen ben bile korkuyorum psikoloğa gitmek istemiyorum böyle mutluyum benim gibi olnlar var mı aranızda

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• oo dostum senin piskologa yada tımarhane lik olur sonun:)

0|0
    0|0
    • işte bende o yüzden gitmek istemiyorum biliyorum sonum kötü

• ::) merak etme piskologagit onlar kimseye söylemezler tabi piskologun piskolojisi bozumasa şaka şaka :) umarım ileşirsin bence git bişi olmaz

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben de uyurken birini oldurebolir miyim oldursem ne olur diye dusunurdum :) yanlis anlama ama bu egilimin cinsellige yansiyor mu o tur fantaziler kuruyor musun

0|0
    0|0
    • evet

• Birini oldurmeyi dusunurken neden birinin elinden aci cekmek insana zevk verir ki bunu kendime de soruyorum... sen ne dusunuyorsun? Gerci ben artik oldurmeyi dusunmuyorum ve can yyakmak da hosuma gidiyor

• Eklesen konusurduk

• yeni trend bu sado mazo diyolar sado mazo. abi benim bi arkadaşım var tencere imalatcısı. aynı yaştayız. lavuk burdan uçağa atlıyo taylanda gidiyo karıyı üzerine işetiyo yıkanmadan geri geliyo.

0|0
    0|0
  • psikopatsın

0|0
    0|0
  • sapıkmısın sen yaa :))

0|0
    0|0
  • hayal dunyan buyuk sadece rahat ol bişiyin yok

0|0
    0|0
  • hıımm bende ama bağzı politikacıları boğasım geliyor... seninki satanist eğilim galiba

0|0
    0|0
  • senin gibi olmayı kim ister lan manyak :D

0|0
    0|0
    • çok eğlenceliyimdir aslında

• Testere filminde bi adam var ya onun gibimisin yoksa :(( seninle sevgilide olunmaz bi kavgada işkenceli ölüm off :D

• Var benim ama senin kadar ağır değil :)

0|0
    0|0
    • ne var mesela

• yok benimkisi öyle değil sen normalsin en azından bana göre

• :D sen daha kötüsün belirtmiştim

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence sen çok ezilmişsin.

0|0
    0|0
  • var var var ! rüyamda teyzemin yüzünü rendeliyordum sen düşün artık gerisini

0|0
    0|0
  • osho nun ego kitabını oku...

0|0
    0|0
  • mazosist degil de bence piskopatsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...