Hangi marka protein tozu önerirsiniz?

Hardline whey 3 matrix dusunuyorum.
Ancak seçeneklerimde optimum ve weider de var.

• Hardline whey 3matrix
    42% (11)47% (36)46% (47)Oy Ver
  • Optimum whey
    46% (12)32% (25)36% (37)Oy Ver
  • Weider whey
    12% (3)21% (16)18% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç birini önermiyorum, çok tehlikeli.

1|0
    0|1
    • Bilgin yok

• Anlamak istedigim buydu 😁😁

• Peki bakalım öyle dediğimi varsayalım

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• Weider Premium Whey çok iyi ama biraz pahalı Hardline whey 3matrix ise Türk Malı bundan alıcaksan çileklisini öneririm.

0|1
    0|0
  • Bende bu var dene derım kanks
    http://i.hizliresim.com/3YDv9M.jpg

0|1
    0|0
    • Bilindik markalari tercih edicem. Tesekkurler

• Ne olduğunu bilmiyorum. Uzun ismi var diye onu işaretledim.
    bir baktım, herkes onu işaretlemiş :)

0|1
    0|0
  • Bence aralarında muazzam fark yok tavsiyem sana optimum olur

0|1
    0|0
  • Kardeş hepsi senin amacına , ve biyolojik yapına göre değişir , ben bugüne kadar farklı farklı birsürü protein tozu kullandım hepside işe yarıyor. Ama favorim hiç değişmedi , Optimm Whey. Protein oranı yüksek , karb oranı düşük , gerçi bulk yapıyosan hardline nın pro gaineri var biraz şekerli ama oda iyi kütle yapıyor. Protein tozu seçimin amaçlara yönelik olur :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle optimum whey. hepsini kullandım sakın hardline alma kesinlikle protein tozu cok kalitesiz. hardline da sadece creatini güzel diger ürünleri fok gibi. yardımcı olurum sana herturlu üründe cok fazla arastırmalar sonucunda bende kombinasyon yaptım gecen ay yuklu miktarda aldım bcaa sı creatını preworku wheyi vs.

0|0
    0|0
    • Bana aylik 150tl yi aşmayacak bir kombinasyon yapabilir misin? Sanirim bu paraya sadece protein tozu alabilirim bu yuzden tercihim hardline. İçeriğindeki yuksek kreatin ve glutamin asit ile beni baska dertlerden kurtariyo 😁

Sanirim hardline ilgili daha çok araştirmam gerekiyor yalniz hardlineda günlük 2 servis ile 70gr protein sağliyorken optimumdan 3servis kullansam bile 70gr protein yapmiyor.

• Ya kardesim sen aptalmısın? Neyse cidden ugrasamıcam yardımcı olmaya calıstıkca anlamıyosun işine bak istedigini al ben nitro tech ve optimum kullanıyorum. Hardline türk malı ve kalitesiz protein tozu. İstedigini al beni ilgilendirmiyo

• Insanda az beyin olur git allahini seversen.

• Markaya göre alacak olursun işin iş

0|0
    0|1
  • soruyu soran kardeşim bu konuda cahilsin bende 3 yıl olacak bady sporu ile ilgileniyorum protein tozu kullanmadım aslada kullanmam kas kütlelerim 3 yıl için az olsada memnunum protein tozlu kaslara asla değişmem iyi araştır öyle yap bu sporu

0|0
    0|0
    • Yaw hehe

• Body yapıyorsun Toz kullanmadan orası tamamda ilerki yıllarda kendini Arnold felan olacağını mı sanıyorsun. Protein Tozu yediğin besinlerden yeterince protein alamadığın içindir. Sen tozu yanlış öğrenmişsin.

• tamam tamam sen daha bilgilisin yeter artık tekrar kolay gelsin

• hardline diğenlerin çoğu cahil herhalde nasıl üretildiği hakkında hiç bir fikirleri yok... en hakiki ürünler weider'ın ve optimum'un dur...

0|0
    0|0
    • ben 6 ay amix anabolic monster kullandım... ayrıntıya girersek sıralama yapılır. Yoksa x markasını al geçç

• Fiyat performans açisindan en avatajlisi hardline gibi duruyor.
      kullanici Ürün yorumlarida hep olumlu yönde. Suplementler nokta com dan hardline whey 3matrix yorumlarina bakabilirsin. 2300gr lik

• @Wormy kesinlikle katılıyorum hardline türk ürünüdür ve protein tozu kalitesizdir zenginlik acısından. optimum weiderin yanında hardline sorulmamalı bile

• Hardline Kadar B. ktan bir Toz var mı Ya Türk Malı Diye İşaretlemissiniz Resmen Nesquik 4 ay Kullandım Ölcü Alamadım Be Resmen Optimum Nitrotion Veya BSN Syntha-6 Protein İzolesi On Numara Ölcü Aldım 2 Üründede.

0|0
    0|0
    • Belki sende etkili olmamistir diye niye camur atiyosun hardloneye

• Sen Bu İşin İçinde Yenisin Sanırım 3 Senedir Bu İşin İçindeyim 44 Cm Kolu Bedava Yapmadık CahilZamanlarımızda 10 Ögün Makrna Yedigimi Bilirim Kesinlikle Tercihin Optimum Nitrotion Olsun En İyi Hacim ALabilecegin Ürünleri Üretiyor Simdi Yine Sallıcaksın Bana Biliyorum İstedigini Ypabilirsin Dostum Tercih Senin Para Senin Çöpe Atıcaksan At 200 liranı

• Iso 100. Yalnız cok su içip sık tuvalete gitme alışkanlığın yoksa kullanmamani öneririm.

0|0
    0|0
  • weider
    dymtize
    optimum
    ..
    ilk üçtür

0|0
    0|0
    • Neden weider? Neden hardlineyi seceneklerinizde tutmadiniz?

• Suplementlercom da hardlineyi çok övduler bende bu yuzden ona yoneldim?

• birkaç siteden araştır derim

• Yumurta beyazı

0|0
    0|0
  • şu an hardline kullanıyorum bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • tabiki hadline diyicez.

0|0
    0|0
  • Bob marley

1|0